Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By stepniak.p -  22 paź 2011, 15:02
 -------
#52077
Witam!

Mam problem :(

mój licznik co jakiś (niecykliczny) czas traci pamięć - czas i przejechany dystans....

czy licznik powoli pada ? ....dziwne że pamięć immobilajzera i kilometrów auta trzyma....?!



Z góry dzięki za odpowiedz
Pozdrawiam :)
By willi -  23 paź 2011, 20:43
 łódzkie
#52244
Musisz sprawdzić bezpieczniki pod maską , też tak miałem i jeszcze jedno jak "gasisz" silnik to wskazówka od obrotomierza pewnie nie opada całkiem . jest tam bezpiecznik który właśnie podtrzymuję pamięć licznika jak się spali to właśnie jest taki objaw - sprawdz wszystkie bo nie pamiętam który to był - Powodzenia - odpisz czy trafiłem .
By stepniak.p -  23 paź 2011, 23:09
 -------
#52263
to raczej nie to.... :) mi zdarza się to od czasu do czasu.....raczej bardzo rzadko (ale niestety się zdarza co mnie irytuje)

raczej obstawiam że akumulator był niedoładowany....bo przez ostatnie 1,5 2tyg. auto jeździło na bardzo króciutkich odcinkach i może się nie naładował dobrze....

dzisiaj wróciłem z trasy tak więc zobaczymy....powinno być ok :D
Awatar użytkownika
By Tyson -  24 paź 2011, 8:31
 mazowieckie
#52273
jeszcze dla wszystkiego możesz podłączyć baterię pod prostownik na wolnym prądzie, na pewno mu nie zaszkodzi.
Ile lat ma Twój akumulator?
By stepniak.p -  24 paź 2011, 11:53
 -------
#52279
nówka sztuka oryginał :D -ma może z pół roku albo nawet nie :D