Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By Prota -  06 lis 2011, 12:01
 -------
#53455
Witam,

jestem nowy na forum i chciałbym sie dowiedzieć czy jest ktoś z Wrocławia, kto ma kabelek i program żeby wgrać kilka ciekawych rzeczy do mojego Golfa V 1,9 TDI 2007 r Sportline :)?
By Prota -  06 lis 2011, 22:11
 -------
#53521
Własnie o to chodzi że liczyłbym na Wasza pomoc ( starych forumowiczów) niestety na ta chwile jestem zielony w sprawach motoryzacyjnych, okolo 2 tyg temu kupiłem Golfa V pogrzebalem troche na forum i z tego co wyczytałem mam wersje Sportline (tak mi sie wydaje :D ), wiec jesli masz jakies pomysly co mozna byłoby wgrac to ja zdaje sie na twoje doswiadczenie :) , dodatkowo czeka mnie wymiana rozrzadu oraz oleju w skrzyni (dsg), moze masz kogos sprawdzonego? Kumpel polecil mi Auto Serwis "Luboń" cena wymiany rozrzadu 500zl ( rozrzad zalatwiłem sobie sam ), wymiana oleju w skrzyni 600 zl (DSG), jesli masz kogoś sprawdzonego równiez prosze o pomoc :o
By Pidzers -  07 lis 2011, 15:37
 dolnośląskie
#53579
Wszystko się okaże po podpięciu kompa, co można aktywować/dezaktywować bo nie wiadomo jakie sterowniki u Ciebie siedzą :) Ale wersja sportline do biednych nie należy :)
Pogadamy przy okazji jakiegoś spota :wink: w razie co pisz na pw, to jakoś się ustawimy