Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By artur6142 -  14 mar 2016, 12:24
 łódzkie
#219927
Witam wszystkich jest to mój pierwszy temat więc proszę o wyrozumiałość
Trafiło do mnie auto Golf v po spaleniu instalacji mam problem z Bordnetz ponieważ w tym miejscu gdzie są nr to się wypaliło nie wiem jaki był kupiłem jeden moduł ale nie mogę odszukać dł kodowania jakie powinno. Problem jest w tym że nie działają mi wycieraczki przód ani tył odrazu wspomną że czujnik klapy jest sprawny przednie spryskiwacze po zamknięciu maski chodzą a wycieraczki stoją linia LIN jest cała bo ją prześwietlałem plus i minus dochodzi. Czy jest możliwość uzyskania w jakiś sposób kodowania po nr VIN?
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  14 mar 2016, 13:15
 dolnośląskie
#219929
artur6142 pisze:Witam wszystkich jest to mój pierwszy temat więc proszę o wyrozumiałość
co nie zwalnia Ciebie z obowiazku przywitania się w odpowiednim temacie
dla ułatwienia -> http://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?f=63&t=6138
artur6142 pisze:Trafiło do mnie auto Golf v po spaleniu instalacji mam problem z Bordnetz ponieważ w tym miejscu gdzie są nr to się wypaliło nie wiem jaki był kupiłem jeden moduł ale nie mogę odszukać dł kodowania jakie powinno. Problem jest w tym że nie działają mi wycieraczki przód ani tył odrazu wspomną że czujnik klapy jest sprawny przednie spryskiwacze po zamknięciu maski chodzą a wycieraczki stoją linia LIN jest cała bo ją prześwietlałem plus i minus dochodzi. Czy jest możliwość uzyskania w jakiś sposób kodowania po nr VIN?
1. jeśli masz już qpowac bordnetz to qp highline - akurat kolega na forum takowy ma do sprzedania -> http://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?f=71&t=16653

2. wątpię aby kodowanie bordnetza było po nr VIN. kodując musisz wiedzieć co masz w aucie i wtedy zaznaczasz odpowiednie opcje
Awatar użytkownika
By zbyńo.ko -  14 mar 2016, 13:49
 warmińsko-mazurskie
#219931
artur6142 pisze:Witam wszystkich jest to mój pierwszy temat więc proszę o wyrozumiałość
Na początek proponuję zapoznać sie z REGULAMINEM FORUM
- http://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?f=1&t=6137 i przywitać się w odpowiednim dziale :ireful:
- http://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?f=63&t=6138#p81851 i używać funkcji SZUKAJ w prawym górnym rogu ( taka lupka )
I wtedy bez żadnym problemów można się pytać Kolegów o poradę :)
By artur6142 -  14 mar 2016, 15:27
 łódzkie
#219959
Przepraszam za zamieszanie przywitałem się z wszystkimi w odpowiednim dziale
W jakiej cenie ma ten Bordnetz ?
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  15 mar 2016, 19:48
 śląskie
#220137
artur6142 pisze:Witam wszystkich jest to mój pierwszy temat więc proszę o wyrozumiałość
Trafiło do mnie auto Golf v po spaleniu instalacji mam problem z Bordnetz ponieważ w tym miejscu gdzie są nr to się wypaliło nie wiem jaki był kupiłem jeden moduł ale nie mogę odszukać dł kodowania jakie powinno. Problem jest w tym że nie działają mi wycieraczki przód ani tył odrazu wspomną że czujnik klapy jest sprawny przednie spryskiwacze po zamknięciu maski chodzą a wycieraczki stoją linia LIN jest cała bo ją prześwietlałem plus i minus dochodzi. Czy jest możliwość uzyskania w jakiś sposób kodowania po nr VIN?
Jak podasz jaki masz lub będziesz miał zamontowany to napisz to ktoś podeśle gotowe kodowanie które będziesz musiał jedynie minimalnie dopracować do swojego auta.
By artur6142 -  18 mar 2016, 13:20
 łódzkie
#220460
Rozwiązany problem był uszkodzony czujnik deszczu wymieniony jak ręką odjął wszystko chodzi dziękuję wszystkim za odp :D
Awatar użytkownika
By pavlos2 -  03 kwie 2016, 18:41
 podlaskie
#222856
Panowie ,a ja mam biednego bordnetz 17 bitowy (o ile takie były) czy z tym golasem da się coś ciekawego zakodować ?
By Rost -  08 kwie 2016, 20:29
 małopolskie
#223662
jaki jest nr bordnetz w wersji highline? mogłby mi ktoś podać.
Chodzi mi o te funkcje light itd.
By Gomul89 -  08 kwie 2016, 20:48
 mazowieckie
#223667
Rost25 pisze:jaki jest nr bordnetz w wersji highline? mogłby mi ktoś podać.
Chodzi mi o te funkcje light itd.
Wystarczy zajrzeć na 1 stronę tematu :threaten:
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 50