Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By Neosternik -  25 lis 2011, 22:00
 dolnośląskie
#55185
Witam,pytanie do obeznanych w module komfortu.Czy jest możliwość ustawienia tak alarmu aby potwierdzał dzwiękiem że auto zostało otwarte lub zamkniete?Teraz potwierdza tylko dezaktywacje dozoru wnętrza poprzez podwójne naciśnięcie klawisza zamknięcia na pilocie.
Moduł komfortu mam 19 bajtowy.
Cały dzień ryje w aucie i nie mogę znaleźć,może poprostu nie ma takiej możliwości?
Dziękuje za podpowiedzi.
Awatar użytkownika
By olsen-72 -  25 lis 2011, 22:16
 spoza Polski
#55187
Pewnie że sie da. W 13-to Bitowym jest to w Bajcie 6 - UNLOCKING CONFIRMATION (HORN) VIA REMOTE CONTROL i 7 - LOCKING CONFIRMATION (HORN) VIA REMOTE CONTROL. Nie pamiętam w którym bicie jest to u ciebie (19 Bit) ale mogę jutro zajrzeć u siebie to ci powiem.

Szukaj czegoś takiego:
Obrazek

Pozdro
By marmi m -  26 lis 2011, 0:53
 śląskie
#55208
Krzycho pisze:a masz oryginalny alarm??
to i ja się zapytam alarm ma w gofrze oddzielnie dokładany, próbowałem włączyc sobie głosnie otwieranie i domykanie ale nie działa, mam rozumieć że to przez alarm??
I powiadamianie będzie działać tylko jak zakoduje to w alarmie??
Awatar użytkownika
By Neosternik -  26 lis 2011, 4:55
 dolnośląskie
#55216
olsen-72 pisze:Pewnie że sie da. W 13-to Bitowym jest to w Bajcie 6 - UNLOCKING CONFIRMATION (HORN) VIA REMOTE CONTROL i 7 - LOCKING CONFIRMATION (HORN) VIA REMOTE CONTROL. Nie pamiętam w którym bicie jest to u ciebie (19 Bit) ale mogę jutro zajrzeć u siebie to ci powiem.

Szukaj czegoś takiego:
Obrazek

Pozdro
Tak mam dokładnie jak na fotce.zaznaczałem wszystkie i nie działa.Alarm mam,ale zdaje się że jest on dokładany przez serwis i wyglada również na to że jednak się nie da.w kolajnych bajtach jest opcja gdzie można zaznaczyć syrene i u mnie jest to odchaczone wieć raczej to nie jest alarm fabryczny.
Awatar użytkownika
By Krzycho -  26 lis 2011, 12:35
 małopolskie
#55225
marmi m pisze:
Krzycho pisze:a masz oryginalny alarm??
to i ja się zapytam alarm ma w gofrze oddzielnie dokładany, próbowałem włączyc sobie głosnie otwieranie i domykanie ale nie działa, mam rozumieć że to przez alarm??
I powiadamianie będzie działać tylko jak zakoduje to w alarmie??
daj zdjęcie pilota od alarmu, no chyba że masz tz bezpilotówkę to podaj prodcenta alarmu o ile go znasz :) wg przepisów UE uzbrajanie i rozbrajanie alarmu musi odbywać się "po cichu"