Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By naczelnyx -  06 gru 2011, 10:56
 warmińsko-mazurskie
#56158
Nie mam własnie, ale na razie chociaz podłaczyc bez funkcji skretnych. Wiem że potrzebny dodatkowy moduł... Ma ktoś takowy albo chociaż numer seryjny takiej częsci?
By naczelnyx -  06 gru 2011, 13:07
 warmińsko-mazurskie
#56173
Fredic widzisz pytałem o 12 pinowe schematy a okazało sie że mam w lampie helli 14 pinów... Musiałem wymieniac kostki 12pinowe na 14 pinowe, ale fajnie jakby ktos miał jeszcze schemat zebym sie upewnił jak połaczyc... Pszczolek bedzie wiedział mówisz?
Awatar użytkownika
By fredric -  06 gru 2011, 14:57
 mazowieckie
#56177
Pszczołek ma dokładnie takie same lampy jak ty i ma je podłączone bez modułu do skręcania.
Ewentualnie poszukaj schematu od zwykłych xenonów jak znam życie będzie pasowało.
By naczelnyx -  13 gru 2011, 10:31
 warmińsko-mazurskie
#56784
W weekend udało sie zamontować lampy Hella DynaBeam, niestety bez funkcji skrętnych. Ale musze rozpracowac jak dołączyc ten moduł do sterowania światłami. Wieczorem wstawię fotki, bo wczoraj mi padł telefon. Dzięki wszystkim za pomoc! Efekt wizualny jest super, ale jakość oświetlenia drogi przed autem niewiarygodna!! "X"

Obrazek