Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By naczelnyx -  13 gru 2011, 13:47
 warmińsko-mazurskie
#56799
mettenos widze że sie troche znasz na rzeczy, podpowiedz co źle podłączyłem w światłach dziennych że mi się tylko przygasają do połowy zamiast gasnąć całkiem przy zapaleniu świateł pozycyjnych/mijania... Mam trzy kabelki wychodzące z każdej lampy... i co dalej? Niby powinny gasnąc bo mają własny sterownik która sam zapala i sam gasi. Może nie tak coś podłączyłem. Poproszę o jakiś schemat.

edit: Mała uwaga!! Chciałbym aby dzienne gasiły się wraz z włączeniem świateł mijania a nie pozycyjnych.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  13 gru 2011, 14:17
 pomorskie
#56801
naczelnyx pisze: Może nie tak coś podłączyłem.

wszystko dobrze podłączyłeś skoro przygasają, po prostu te ledy i nie tylko te, często tak działają w Mk5, moje robiły tak samo, na próbę podłączyłem je do Leona szwagra i tam normalnie gasły a u mnie tylko przygasają mimo iż ładowanie mam 14,4V, dlatego zrobiłem ten myk z podwyższeniem natężenia w module elektryki, od tego czasu jest OK

ale po co rozpisywać się na jeden temat w dwóch tematach :D ten zabieg z przekaźnikiem też jest dobry

edit: Mała uwaga!! Chciałbym aby dzienne gasiły się wraz z włączeniem świateł mijania a nie pozycyjnych.
no to żółty kabel podłączasz pod kabel zasilający żarówkę mijania, jeśli ledy tylko przygasają to VCDS-em zwiększ natężenie świateł mijania