Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By Czolo -  26 gru 2011, 5:42
 -------
#57966
Witam
Pytanko bo musze zakupic panel climatronicu z grzanymi dupciami i pytanie moje sa 2 modele conajmniej
Z przyciskiem dual po srodku, no i taki jak ja mam czyli przycisk of posrodku bez duala i po prawej auto i econ bodajze. Czy jak kupie ten z przyciskiem dual bedize ok dzialac? I czy duzo roboty z wymiana tego panelu i jak wiem to grzanie dupci to kabel wlasnie do tego panelu bede musial doprowadzic i tam wpiac sie w kostke gdzies tak?
pozdrawiam
Awatar użytkownika
By fredric -  26 gru 2011, 23:17
 mazowieckie
#57991
Czolo pisze:I czy duzo roboty z wymiana tego panelu i jak wiem to grzanie dupci to kabel wlasnie do tego panelu bede musial doprowadzic i tam wpiac sie w kostke gdzies tak?
pozdrawiam
Panel wymienić jest mega prosto, rozbierasz deskę jak do wymiany radia a potem skupiasz się nad samym panelem parę śrubek i wyjdzie. Z tyłu są 3 kostki jak dobrze pamiętam i panel masz w ręku.A kabel będziesz musiał tam doprowadzić i wpiąć w odpowiedni pin.Opis był na forum gdzie wpiąć w climatronicu.