Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By kazik g5 -  28 gru 2011, 19:51
 -------
#58134
Witam.
Może to śmieszne pytanie, ale jednak zapytam. :?:
Jeśli ktoś podłącza się do samochodu komputerem, czy ma możliwość ściągnięcia pinu do otwierania samochodu a następnie dokonania kradzieży.
Życzę wszystkim kolegom pomyślności w Nowym Roku.
By kuba94 -  28 gru 2011, 21:09
 pomorskie
#58148
golfa na zabezpieczeniach fabrycznych kradną wpinając się w gniazdo diagnostyczne i wyrywając zegary i wpinajc się w kostkę od zegarów i tyle w tym temacie. Mojemu koledze tak pod kinem w A4 próbowali się wpasowali, a że kolega miał zamienione kable na gnieździe diagnostycznym i ktoś ich spłoszył to całe ustrojstwo zostało w audiku . Ustrojstwo zabrała policja jak przyjechali na zgłoszenie.
By Pablo -  28 gru 2011, 21:53
 małopolskie
#58158
Generalnie odpowiedź jest prosta : można i komputerem i bez komputera ;-)

Lepiej o takich rzeczach nie dyskutować i nie rozwijac tutaj tematu ;-)
By kazik g5 -  28 gru 2011, 22:08
 -------
#58161
Panowie jak będziemy unikać tematu to skąd wiedzieć jak się zabezpieczyć. Dla złodziei to nie nowość .
Mnie jednak chodziło o to czy jak zastawię samochód u mechanika, czy ktoś może zgrać dane klucza i później bez problemu otworzyć drzwi .
By jurgeen -  28 gru 2011, 22:17
 pomorskie
#58163
złodzieje co mają wiedzieć, to i tak wiedzą - to co napiszemy na forum to dla nich nic nowego, chyba że to amatorzy albo domorośli złodzieje, a w tym wypadku to im raczej i tak to nie pomoże
By FlorekGTI -  08 sty 2012, 23:24
 -------
#59111
Kiedyś jak dorabiałem kluczyk w u pewnego znanego młodego majstra to w luźnej rozmowie doszliśmy do tego że zademonstrował mi iż da się uruchomić samochód nawet z zabezpieczeniami bez kluczyka :shock:
By FlorekGTI -  10 sty 2012, 11:39
 -------
#59232
kluczyk miałem w kieszeni i musiałem odejść żeby nie widzieć a po dosłownie 3 min samochód zapalił :mrgreen: ale już do dorobienia kluczyka musiał być jeden w stacyjce do zczytania kodu imo