Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By hubson77 -  28 sty 2016, 15:02
 mazowieckie
#212614
Mettenoos pisze:
hubson77 pisze: jak zrobimy coś niechlujnie to prędzej czy później da o sobie znać.
nie chodzi o niechlujność, switche mają to do siebie że potrafią po iluś latach naciskania przestać w końcu zwiewrać/stykać, sam tego doświadczyłem
zatem profilaktycznie, raz na kilka lat można wymienić pstryczek :)
By zigamor0 -  13 kwie 2016, 21:16
 śląskie
#224413
Dołączę się do tematu.Co powiecie na moją propozycję
Mam golfa V 1,9TDI silnik BLS.. Gdzie najlepiej zabudować dodatkowy wyłącznik ,pod co go wpiąć,aby zabezpieczyć przed kradzieżą . Chodzi też o to aby nie wyświetlało błędu.
...ciach...
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  13 kwie 2016, 21:57
 dolnośląskie
#224418
zigamor0 pisze:Dołączę się do tematu.Co powiecie na moją propozycję
Mam golfa V 1,9TDI silnik BLS.. Gdzie najlepiej zabudować dodatkowy wyłącznik ,pod co go wpiąć,aby zabezpieczyć przed kradzieżą . Chodzi też o to aby nie wyświetlało błędu.
...ciach...
tego typu propozycje na PW albo zalatwic u zaufanego elektryka. :ok:
Awatar użytkownika
By copek -  17 cze 2016, 9:06
 śląskie
#231543
Cześć, widziałem sporo pozytywnych opinie na temat alarmu tytan ds400, a sądzicie na temat DOG 70 (np. wersja 433 CAN)? Czy ktoś z Was posiada taki alarm i może podzielić się opinią?
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  17 cze 2016, 13:54
 śląskie
#231560
copek pisze:Cześć, widziałem sporo pozytywnych opinie na temat alarmu tytan ds400, a sądzicie na temat DOG 70 (np. wersja 433 CAN)? Czy ktoś z Was posiada taki alarm i może podzielić się opinią?
z doświadczenia ....
- nie polecam żadnego alarmu do tego auta analogowego. miałem nie dziwie się że siostra nie nosiła przy kluczach do niego pilota, śmiałem się z niej że nie umie go używać ale po zakupie auta wyleciał cały w bardzo szybkim czasie.
- nie polecam alarmu quazar QC-02 montowałem to do nowego sprintera i ma kilka niedoróbek a jego programowanie to kosmos.
- do Mk5 tylko na can
- zakładałem kiedyś Ampio CAN , bardzo fajny spoko działa bez problemowa konfiguracja, Lecz nie informuje o zdziałanym prealarmie a jedynie o tym że alarm był uaktywniony. Info o prealarmie przydawała mi się w poprzednim aucie jak stało na parkingu. Wtedy obchodziłem auto i sprawdzałem czy nie ma śladu od uderzenia drzwiami z auta co stoi obok.

DS400 chyba nie jest do kupienia ot tak w sklepie. Jedynie razem z montażem.
By szukaj -  10 lip 2016, 12:51
 mazowieckie
#233648
Witam, mam problem z znalezieniem lampki razem ze schowkiem na okulary z golfa 6 razem z tymi czujnikami. Mógłby ktoś mi pomóc i podać nr tej lampki razem z tym schowkiem lub podaniem linku do aukcji, a może ktoś ma na sprzedaż to chętnie kupie.

Z góry dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  10 lip 2016, 21:37
 dolnośląskie
#233681
szukaj pisze:Witam, mam problem z znalezieniem lampki razem ze schowkiem na okulary z golfa 6 razem z tymi czujnikami. Mógłby ktoś mi pomóc i podać nr tej lampki razem z tym schowkiem lub podaniem linku do aukcji, a może ktoś ma na sprzedaż to chętnie kupie.

Z góry dzięki za pomoc
http://allegro.pl/lampka-oswietlenia-vw ... 34864.html

Dodano po 2 minutach 2 sekundach:
http://allegro.pl/seat-leon-iii-14r-lam ... 82826.html

Dodano po 54 sekundach:
http://allegro.pl/oswietlenie-kabiny-la ... 14334.html
By pstryQ -  18 lip 2016, 9:31
 lubuskie
#234432
Witam, wracając do tematu fabrycznego alarmu mam pytanie czysto techniczne. Montuje w swoim golfie takowy alarm i potrzebuje info odnośnie podłączenia oddzielnego czujnika ruchu oraz przechyłu/odcholowania. Opisane tutaj jest podłączenie z lampka a ja potrzebuje ten starszy wariant. Pomoże ktoś?

Drugie pytanie odnośnie miejsca montażu czujnika ruchu 1K0 951 177A. Znalazłem info że w podsufitce nad słupkiem. .. ma ktoś jakieś foto czujnika na w aucie ???
:blush:
Awatar użytkownika
By Krzycho -  18 lip 2016, 10:51
 małopolskie
#234442
czujnik odholowania:
pin1 - do bezpiecznik SC17
pin2 - masa
pin4 - LINBUS do komfortu - pin6

czujki ochrony wnętrza:
pin1 - do bezpiecznik SC17
pin2 - masa
pin3 - LINBUS do komfortu - pin6
By pstryQ -  20 lip 2016, 22:16
 lubuskie
#234671
Witam, po podłączeniu i kodowaniu alarmu alarm działa ale nie jak nie załącza się syrena ani przy uzbrojenie ani przy aktywacji.... :cray2:

Jest możliwość jej sprawdzenia w jaki kolwiek sposób?
Syrena zamontowana 1K0 951 605 zgodnie z opisem ....
Awatar użytkownika
By Krzycho -  20 lip 2016, 22:30
 małopolskie
#234673
w module komfortu zaznaczyłeś aby syrenka dawała dźwięk przy włączaniu i wyłączaniu alarmu?? a test syrenki masz w module komfortu w testach...
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 14