Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By leszek158 -  25 wrz 2016, 11:12
 lubelskie
#239724
Ale czego wyjesz tzn. KRZYCZYSZ, trochę etykiety.
By pstryQ -  27 wrz 2016, 14:33
 lubuskie
#239866
Nie ma co....
Fajne forum....
Zero rzeczowej pomocy tylko .....
Hehh. ....
Jak polski rząd.
Awatar użytkownika
By leszek158 -  27 wrz 2016, 17:02
 lubelskie
#239876
Generalnie nie karmimy trolli, ale...

Obrazek
By krystek.l -  07 paź 2016, 17:02
#240435
Chciałbym zameldować, że czujnik ruchu z 3 sensorami z Sharana o numerze 7N0 951 171 w mk5 śmiga :ok:
A co za tym idzie... dodatkowy środkowy czujnik łapie tylną kanapę :oczko:
Nie ma błędów, wszystko okey.

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
By Cr33D -  01 sty 2017, 16:19
 spoza Polski
#245053
Tak dla potomnych... jakby ktoś tak jak ja zakupił podsufitkę z dozorem wnętrza i chciałby aby działała...
żeby podłączyć dozór wpinamy sie do wtyczki podsufitki:

Pin 2 - LIN
Pin 4 - +
Masa jest nie potrzebna bo dozór ma ją podłączoną z pinu 5.

@Krzycho dzięki za wiązkę i syrenę :)
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  09 sty 2017, 20:17
 śląskie
#245729
Chodzi o antyporwanie? żeby silnik zgasł po chwili bez naciśnięcia guzika autoryzacji?
To tyko zależy od tego jaki obwód będziesz miał podłączony do przekaźnika odcięcia.
Awatar użytkownika
By cbool333 -  09 sty 2017, 23:02
 kujawsko-pomorskie
#245753
Dexter23pl pisze:Chodzi o antyporwanie? żeby silnik zgasł po chwili bez naciśnięcia guzika autoryzacji?
To tyko zależy od tego jaki obwód będziesz miał podłączony do przekaźnika odcięcia.
Tak dokładnie o to chodzi. Czyli bez problemu na tym alarmie jest to możliwe? Można obejść homologację e-20, którą sobie unia wymyśliła (bo zgaśnięcie auta jest niebezpieczne)? Czyli delikatnie inaczej podpinam niż w instrukcji (która podobno będzie szczegółowa) i to nie będzie jakaś wielka trudność?
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  10 sty 2017, 18:55
 śląskie
#245777
dokładnie :naughty:
Jak dostaniesz opis podłączenia to daj fotę bo często idą na łatwiznę i każą dawać 4 diody i lutować się tym do kabli od migaczy. A wyczytałem że ten alarm obsługuje chyba migacze po prostu po jednym przewodzie który podłączasz pod borda tam co idzie guzik od awaryjnych. 4 razy mniej roboty.
Awatar użytkownika
By cbool333 -  16 sty 2017, 22:49
 kujawsko-pomorskie
#246146
Dexter23pl pisze:Jak dostaniesz opis podłączenia to daj fotę bo często idą na łatwiznę i każą dawać 4 diody i lutować się tym do kabli od
Więc tak: Instrukcja jest podana na aukcji czyli: http://www.anwo.net.pl/aukcje/bp2ht/BP2HT-IO.pdf
Rozmawiałem z gościem przez telefon tłumaczyłem i musiał się dzień zastanowić mimo że to oni sami je produkują. Na drugi dzień powiedział -nie ma szans aby to zrobić na tym alarmie bez zmiany oprogramowania, a tego dla jednego egzemplarza nie opłaca się zmieniać. Lipa :(
By Piotr010 -  16 sty 2017, 23:53
#246149
A ja mam pytanie gdzie dostanę oryginalny alarm ?? oprócz ASO na allegro nie ma całego zestawu...
A w ASO ktoś dowiadywał się ile to kosztuje ?
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  17 sty 2017, 21:58
 śląskie
#246183
cbool333 pisze:
Dexter23pl pisze:Jak dostaniesz opis podłączenia to daj fotę bo często idą na łatwiznę i każą dawać 4 diody i lutować się tym do kabli od
Więc tak: Instrukcja jest podana na aukcji czyli: http://www.anwo.net.pl/aukcje/bp2ht/BP2HT-IO.pdf
Rozmawiałem z gościem przez telefon tłumaczyłem i musiał się dzień zastanowić mimo że to oni sami je produkują. Na drugi dzień powiedział -nie ma szans aby to zrobić na tym alarmie bez zmiany oprogramowania, a tego dla jednego egzemplarza nie opłaca się zmieniać. Lipa :(
Funkcja 8 - wyjście dodatkowe
Wejście to w zależności od zaprogramowania działa jako:
- komfort
- światła sekwencyjne
czyli albo domykanie szyb albo sterowanie migaczami.
Ja nie używam funkcji komfort bo domykanie szyb u nas w autach to bardzo nie pewny temat.
Awatar użytkownika
By cbool333 -  23 sty 2017, 20:11
 kujawsko-pomorskie
#246473
Nie bardzo wiem do czego teraz nawiązujesz ale jeżeli chodzi o domykane szyb bez trzymania długo guzika na pilocie to sprzedawca-producent tego alarmu dedykowanego touran-golfV mówił, że to wykańcza silniki bo próbują się podnosić oraz poniekąd źle wpływa na akumulator
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  23 sty 2017, 22:47
 śląskie
#246479
EEEE jakiś cudak z tego gościa.
Świateł też nie załączajmy póki nie uruchomimy auta bo źle to wpływa na akumulator. :tooth:
Alarmy na CAN nie są dedykowane pod jeden model auta. Czy to ma byc do bmw , vw, kia to tylko różnica w zakodowaniu własnie tej puszki, każda marka/model ma swój kod programu i to wszystko.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14