Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By Fler -  21 sty 2012, 12:43
 -------
#60250
Panowie problem następujący: wybieram się z kobietą na zakupy, podjeżdżam pod centrum handlowe, zostawiam samochód. Wracam po 30 minutach, wszystko ok zero oznak braku prądu do momentu kiedy nie chcę przekręcić kluczyka. I od tąd jaja... Aku nagle pada, zero prądu. Mówię aku do wymiany- trudno. Obok stał gościu czwórką mówię pozycze prądu. Kable podpięte, start- odpalił i po sekundzie zgasł. Stwierdziłem, że może jakimś cudem za dużo odbiorników włączonych więc wszystko zostało wyłączone- kolejna próba, objaw identyczny. Dzwonie po assistance, niestety laweta, bez diagnozy... Serwis mi się nie widzi więc pytam tutaj. Zauważone miganie świec i kluczyk na zegarach... Próbowane na wszystkich kluczykach... Jakaś przedwstępna diagnoza? Bo autko wogóle nie sprawne, jak na załączonym filmiku:

http://www.youtube.com/watch?v=WW-bgSQt ... e=youtu.be
Ostatnio zmieniony 21 sty 2012, 13:00 przez Fler, łącznie zmieniany 1 raz.
By piter_ldz -  21 sty 2012, 13:48
 łódzkie
#60255
jak sie cos wiecej dowiem to dam Ci znac. U znajomego bylo tak ostatnio odnosnie immo okazalo sie, ze bateria byla juz w slabym stanie i doprowadzila do rozkodowania kluczykow. Trzeba bylo je jeszcze raz zakodowac.
Awatar użytkownika
By Krzycho -  22 sty 2012, 2:05
 małopolskie
#60322
rozwalenie immo idzie właśnie zrobić przez to złącze diagnostyczne tylko że się go nie rozwala. Chyba że sprawdzali czy faktycznie masz złącze czy tylko jego imitacje bo np sobie je gdzieś przeniosłeś... ale to i tak dziwne, że zniszczyli immo a mimo tego auto nie odpaliło...