Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By olsen-72 -  05 lut 2012, 20:48
 spoza Polski
#61849
Witam.
Ni z gruszki nie z pietruszki zapaliła mi się wczoraj kontrolka niezamkniętej klapy bagażnika. Klapa oczywiscie zamknięta. Błędów na VCDSie brak, bezpieczniki ok. Wpienia mnie to bo nawet alarm się nie aktywuje przez to. Dodatkowo wali po oczach w czasie jazdy i nie mogę nawet zobaczyć ile mam do przejechania na baku czy jaka temperatura bo nie idzie tego przełączyć.
A, bym zapomniał - przy okażji tej klapy nie działa mi równieżtylna wycieraczka i spryskiwacz.
Rozebrałem wczoraj plastik klapy ale tam brak jakichkolwiek uszkodzeń. Wszystko czyściutkie i suchutkie.

Wdzieczny będe za pomoc.
Awatar użytkownika
By olsen-72 -  18 lut 2012, 5:39
 spoza Polski
#63054
Dzieki ale jeszcze nie mialem okazji sprawdzic kabli w przelotce bo troszke zimno bylo. Ale dzisiaj dam rade bo ma byc kolo +12 kolo poludnia to ogarne. Krzycho - watpie zeby to bylo ustawienie zamka bo nie dziala mi rowniez tylna wycieraczka i spryskiwacz. A tak w ogole to po ktorej stronie jest wtyczka od wiazki - od strony klapy czy w srodku auta?