Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By Tomecki1 -  09 lut 2012, 15:36
 śląskie
#62145
Witam kolegów zaobserwowałem w moim Golfie V z 2006r gdy przekręcę przełącznik ogrzewania lusterek to po stronie pasażera dalej mam śnieg , to by świadczyło że to lusterko nie jest ogrzewane. Co to może być wkład grzejny? Jak się do niego dostać jak rozebrać i gdzie kupić taki wkład na allegro np. jak się to fachowo nazywa? Proszę o porady.
By czesiek -  09 lut 2012, 15:41
 dolnośląskie
#62147
Ciagniesz za lustro jest na zaczepach i wychodzi bez problemu. Do niego ida dwa kabelki, mogl sie ktorys wyczepic. Sprawdz czy jest na nich napiecie jak bedzie znaczy ze musisz kupic wklad lusterka, jezeli nie szukasz dalej przyczyny. Pozdrawiam
By orh -  09 lut 2012, 18:27
 małopolskie
#62171
Krzycho pisze:ustawiasz lustro maksymalnie w dół i wtedy od góry robi sie szpara i tam wkładasz palce i odciągasz w swoja stronę....
Potwierdzam strachu co niemiara ale działa :mrgreen:
By Tomecki1 -  10 lut 2012, 16:21
 śląskie
#62242
Dzisiaj włączyłem przełącznik od ogrzewania lusterek aby sprawdzić czy grzeją i jak dotykam ręką to czuć delikatne ciepło w jedny i drugim ale nie wiem czy nie za mało czuć tego ciepła lewa strona nie różni się od prawej strony a w tym problem że na lusterku prawym pozostaje śnieg. Czy one mają bardziej grzać?