Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By jurgeen -  05 sty 2013, 16:36
 pomorskie
#90094
A jak to sprawdzales? Wizualnie czy miernikiem? Bezpiecznik od oświetlenia wnętrza to jest w skrzynce bezpiecznikow w kabinie, pod zaślepka deski rozdzielczej jak otworzysz drzwi kierowcy. Jest to 7,5A (brązowy) bezpiecznik, mniej wiecej na środku.
By pazdzioszek84 -  05 sty 2013, 17:52
 -------
#90098
Tak możesz włożyć sąsiedni 10A. Ja tak samo miałem, podświetlenie nóg było a nie było oświetlenia wnętrza. Dziś sprawdziłem i faktycznie bezpiecznik 7,5 A był przepalony. Wsadziłem sąsiedni 10 A w jego miejsce i nastała jasność :D Aha jak będziesz kupował bezpiecznik 7,5 A to zwróć uwagę,że tam jest taki "wąski bezpiecznik". Dziś w sklepie kupiłem w ciemno nie sprawdzając wcześniej jak ten bezpiecznik wygląda i dostałem "szerszy i większy" bezpiecznik 7,5A. Także kup sobie wąski albo najlepiej weź ze sobą przepalony :)
By Czester -  16 lip 2013, 23:22
 lubelskie
#102108
Witam, coby nie tworzyć nowego tematu zadam swoje pytanie tutaj.
Otóż ostatnio zauważyłem, że podświetlenie schowka pasażera działa mi cały czas. Co jest odpowiedzialne za jego wyłączenie/ podświetlenia? Kiedy dociskam prawy górny róg schowka gaśnie. Jest jakiś czujnik w zawiasie, czy może gdzie indziej. Miał ktoś podobny problem, może coś ewentualnie poradzić?
Dzięki