Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By poek -  22 mar 2012, 18:24
 śląskie
#66606
Krzycho pisze: mam nadzieje ze dobry sterownik kupiłeś!!! były 2 rodzaje u Ciebie powinien być ten nowszy....
2 sterowniki, tak jak 2 rodzaje instalacji do grzania tyłka. Myślę że kupiłem dobry :) Z tego co wygrzebałem w necie to potrzebuję 1K0 959 772 i taki kupiłem.
By poek -  22 mar 2012, 22:46
 śląskie
#66663
Czolo pisze:i dzieki temu co opisales wiem gdzie szukac sterownika teraz tez sie za to zabiore zaraz jak wroce...
Powodzenia :)
By dziadek311 -  13 gru 2015, 22:40
 podkarpackie
#205079
Witam może ktoś pomoże.
Mam Golfa V z 2004 roku (oczywiście w samochodzie jest cała instalacja ) kupiłem fotele od mk6 GTI i autko pojechało do elektryka na podłączenie grzania oczywiście zostało to zrobione według schematów które znalazłem na forum i mam mały problem a mianowicie fotel pasażera cały czas delikatnie grzeje nawet po wyłaczeniu zapłonu ,a gdy włączę podgrzewanie fotela kierowcy na pozycję 5 to fotel pasażera również zaczyna grzać
Prosił bym o pomoc czy należy coś zakodować czy coś innego Z góry dziękuję za pomoc
Awatar użytkownika
By Krzycho -  14 gru 2015, 1:10
 małopolskie
#205114
zgodnie z tym co Ci napisałem na PW o ile elektryk dobrze podpiął "kabelki" to wina raczej będzie leżeć po stronie modułu znajdującego się pod fotelem kierowcy...
By golfer_1984 -  15 gru 2015, 20:22
 podkarpackie
#205399
Obrazek

Fotele z MK6 podpięte do MK5 przez elektryka według powyższego schematu ze zmianami naniesionymi.

I teraz tak:
1. Rozładowało akumulator - prawdopodobnie przez działajace cały czas delikatnie grzanie fotela pasażera
2. Włączając grzanie fotela kierowcy 1-5 grzeje równocześnie fotel pasażera 1-5
3. Wyłączając fotel kierowcy (nie grzeje - poz 0) grzeje delikatnie fotel pasażera
4. Wyłączając fotel kierowcy (nie grzeje - poz 0) a włączając fotel pasażera fotel działa normalnie w zakresie 1-5