Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
#255973
Witam. Podepne się po temat.
Mam problem z zamykaniem/otwieraniem szyb z pilota.
Auto np.stoi jest zamknięte i chce otworzyć szyby. Naciskam pilota trzymam przycisk otwierans otwierają się obie.
Teraz chce zamknąć to szyba kierowcy się zamyka a pasażera leci w dół zamiast się zamknąć?



Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
By nikodem -  18 paź 2017, 13:16
 małopolskie
#257801
Witam u mnie problem z szybą od kierowcy w ogóle się nie zasuwa i odsuwa tak jak by spadła z rolek mechanizm slychać, że pracuje a efektów, żadnych ściągnąłem poszycie drzwi i zomk jak dla mnie jak się dostać do tego mechanizmu jak zobaczyć co dokładnie stało się z szybą może ktoś mi pomóc jakies screeny ? :/
Awatar użytkownika
By cbool333 -  29 paź 2017, 22:59
 kujawsko-pomorskie
#258244
nikodem pisze:
18 paź 2017, 13:16
Witam u mnie problem z szybą od kierowcy w ogóle się nie zasuwa i odsuwa tak jak by spadła z rolek mechanizm slychać, że pracuje a efektów, żadnych ściągnąłem poszycie drzwi i zomk jak dla mnie jak się dostać do tego mechanizmu jak zobaczyć co dokładnie stało się z szybą może ktoś mi pomóc jakies screeny ? :/
Było X razy, można to też zobaczyć na YouTube: wpisujesz "golf 5 door" lub "golf 5 drzwi" np. www.youtube.com/watch?v=03RwmxwfFCk
Awatar użytkownika
By yox2014 -  02 sty 2018, 23:10
 spoza Polski
#260648
Krzychu23Gda pisze:
02 sty 2018, 21:21
Witam , w wigilię rano wychodzę do auta a tam powódź , wszystkie szyby otwarte. Nie wiem czy otworzyłem je nie chcąco z pilota czy coś pierdykło. W MFD wyłączyłem sterowanie szyb z pilota i teraz mam takie pytanie czy jeśli jest to wyłączone to szyby mogą się znów same otworzyć ?
... a jaki problem sprawdzić czy funkcja wciąż działa... z pilota ? :yes2:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10