Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
#237114
Bartolomeo171 pisze:T
Mają jeszcze funkcję(i są homologowane do tego) aby świecić na 30% jako postojowe po włączeniu świateł - co myślicie?
zdjęcia się nie wyświetlają
co do postojówek to powinny mieć "A", jeśli mają to uruchomienie to kwestia gustu, mi osobiście się nie podoba
Awatar użytkownika
By Bartolomeo171 -  17 sie 2016, 8:14
 wielkopolskie
#237170
Mettenoos pisze:
Bartolomeo171 pisze:T
Mają jeszcze funkcję(i są homologowane do tego) aby świecić na 30% jako postojowe po włączeniu świateł - co myślicie?
zdjęcia się nie wyświetlają
co do postojówek to powinny mieć "A", jeśli mają to uruchomienie to kwestia gustu, mi osobiście się nie podoba
Powinno działać
By szuwar -  08 mar 2017, 13:59
 dolnośląskie
#248551
A dlaczego twierdzisz ze nie zgodne?. Określona ilość lumenów musi wychodzić z światła do jazdy dziennej lub świateł mijania?, czy rozstaw świateł musi być określony?
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  08 mar 2017, 14:10
 pomorskie
#248552
szuwar pisze:A dlaczego twierdzisz ze nie zgodne?.
bo światła p.mgłowe potocznie nazywane halogenami mają tylko homologację B, dzienne wymagają homologacji ECE RL00
Niektóre auta mają w miejscu okrągłych halogenów fabrycznie zamontowane homologowane światła do jazdy dziennej np. niektóre modele Volvo mają okrągłe LED-y, Mitsubishi ASX halogenowe. Są auta które mają potrójną homologację w reflektorach p.mgłowych tj. B - p. mgłowa, RL00 - do jazdy dziennej i K - doświetlanie zakrętów,

dzisiaj sporo auta ma podwójną homologację odrębnego reflektora tj. B i RL00, np. Skoda Octawia II po lifcie, Fabia, VW Polo
szuwar pisze: czy rozstaw świateł musi być określony?
tak

Obrazek
By szuwar -  08 mar 2017, 22:51
 dolnośląskie
#248579
czy orginały..nie wiem, kupiłem w Gordonie.Efekt widać na 1 rzut oka, to dalszy obszar drogi jest oświetlony i światło jest mocno białe. poprostu jaśniej.

Dodano po 3 minutach 59 sekundach:
Mettenoos pisze:
szuwar pisze:nie są zbyt żywotne to znaczy ile wytrzymują?.

Dodano po 10 godzinach 40 minutach 12 sekundach:
Zamontowałem dziś Osram NIGHT BREAKER Laser, (65 zł/szt.).
Oryginały? Ja też miałem lasery ale byly sporo droższe
A jaka była żywotność laserów?
By szuwar -  09 mar 2017, 9:23
 dolnośląskie
#248590
Zastanawia mnie co w przypadku kontroli drogowej, jadać na wł. światłach przeciwmglowych, a wył. światłach mijania w słoneczny dzien. Czy Policjant zatrzyma mnie wtedy , czy ma wiedzę ze to swiatla przeciwmglowe nie są odpowiednie do jazdy dzinnej?

Dodano po 1 godzinie 19 minutach 57 sekundach:
Obczajcie tą ofertę:
http://allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dzie ... 34805.html

..ze zmiejszoną mocną zaczynają swiecic? tzn co podaje nizsze napięcie na zarówkę i swiatłą przeciwmglowe stają sie dzinnymi?
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45