Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By Niecik -  08 maja 2016, 18:59
 śląskie
#227370
Guys. nie mam halogenów nie chcę montować, a i tak wiem że w ogóle bym ich nie używał.
Wybór padł na ledy i teraz pytanie, jakie kupić żeby świeciły w miarę fajnie i żeby dużo nie wydać z tych które są aktualnie najlepsze w stosunku cena/jakość?
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  08 maja 2016, 21:25
 pomorskie
#227403
Niecik pisze:Guys. nie mam halogenów nie chcę montować, a i tak wiem że w ogóle bym ich nie używał.
Wybór padł na ledy i teraz pytanie, jakie kupić żeby świeciły w miarę fajnie i żeby dużo nie wydać z tych które są aktualnie najlepsze w stosunku cena/jakość?

ja miałem TAKIE idealnie wpasowałem je w miejsce w kratce p.mgłowych na poliuretan bo innych w cenie do 500/600 zł pasujących P&P nie dostaniesz, zawsze trzeba kombinować z mocowaniami
By adek -  15 cze 2016, 20:13
 łódzkie
#231396
Bartolomeo171 pisze:Czyli ledy muszą być 9cm? czy lepiej żarówki led i filtry?
Ja mam żarówki + filtry, błędu nie ma a w sumie wychodzi z tego podwójne działanie - DRL i normalne halogeny. Tylko że w takiej opcji (zwłaszcza do soczewek) polecam kupić mocne żarówki, 30W to mało :)
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 45