Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  10 mar 2011, 8:20
 pomorskie
#39726
szkoda że ustawodawca nie pomyślał w tej kwestii i nie umieścił zapisu, że rolę świateł dziennych mogą spełniać światła mijania (bez tylnych pozycji), bo przecież nic ku temu nie stało i nie stoi na przeszkodzie
By Kiler -  25 mar 2011, 1:05
 wielkopolskie
#40392
ja przed chwila znalazłem coś takiego http://moto.allegro.pl/skoda-octavia-le ... 06481.html" onclick="window.open(this.href);return false; albo mi się wydaje albo to ma kształt halogenów z GTIi i podeszłoby w zderzak GTI ???? (nie widziałem halogenów od zwykłego zderzaka może są takie same :lol: )
mettenos pisze:czy ktoś mi w sposób prosty i łopatologiczny może podpowiedzieć, jak zamontować takie światła dzienne? Chodzi mi oczywiście o podłączenie instalacji a nie sam montaż :D
http://allegro.pl/swietla-do-jazdy-dzie ... 19707.html" onclick="window.open(this.href);return false;
a jeśli chodzi o podłączenie jakichkolwiek które montuje się w zderzaku to wydaje mi się ze podpinasz jako halogeny a w kompie ustawiasz opcje "przeciwmgielne jako światła dzienne"
By poek -  25 mar 2011, 21:16
 śląskie
#40415
mettenos pisze:chyba jednak nie, bo przecież jest inna zasada włączania dziennych a inna halogenów, do halogenów trzeba wymieniać włącznik świateł a przy dziennych nie
Ale możesz włączyć dzienne i przekierować je na światła PM.
By asterix_007 -  03 kwie 2011, 21:16
 -------
#40999
widzialem u was ze macie zamontowane ledy do jazdy dziennej philipsa z 4 ledami. jak to swieci? jest to w miarę wydajne czy raczej nie bardzo??

czy mozecie wyrazic swoja opinię??
By adam75 -  03 kwie 2011, 22:13
 pomorskie
#41009
Świecą bardzo przyzwoicie, nawet w słoneczny dzień. Mają homologację i odpowiednią moc. Na pierwszej stronie tematu są zdjęcia instalacji w moim Golfie Plusie.
By asterix_007 -  04 kwie 2011, 8:48
 -------
#41021
adam75 pisze:Świecą bardzo przyzwoicie, nawet w słoneczny dzień. Mają homologację i odpowiednią moc. Na pierwszej stronie tematu są zdjęcia instalacji w moim Golfie Plusie.

widzialem wlasnie te zdjęcia. ja nie chce brac nie markowych, a jednak co philips to philips. tylko kwestia tego czy te 4 ledy daje sobie rade zeby poprawic widocznosc pojazdu?

ps
montaz tego philipsa dokladnie tak jak na filmiku na ich stronie?
By adam75 -  04 kwie 2011, 14:21
 pomorskie
#41034
Montaż w zasadzie taki sam, tylko ja podpiąłem +12V do bezpiecznika po zapłonie, a nie wprost do akumulatora i wstawiłem złącze hermetyczne w kratce (tej, którą się ściąga w razie mocowania zaczepu do holowania), na wszelki wypadek. Co do widoczności to nie ma obawy, są naprawdę mocne.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 45