Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By Kudzik -  23 maja 2019, 18:14
 opolskie
#274402
Witam chciałem się spytać mam golfa 5 i założyłem ledy do jazdy dziennej i podłączyłem wszystko tak jak ma być w instrukcji czarny pod kleme- czerwony pod bezpiecznik gdzie jest prąd po przekreceniu kluczyka a trzeci przewód pod kabel od mijania i na wyłączonym aucie wszystko jest ok ledy świecą na wyłączonych światłach jak włączę mijania to gasną gdy tylko zapale auto to na wyłączonych mijania świecą ale jak zapale mijania do ledy już nie gasna tylko tak słabo świecą przekladalem kable nic nie wiem co sie dzieje powinny sie nie swiecic macie jakies odpowiedzi
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  23 maja 2019, 18:23
 pomorskie
#274403
Kudzik pisze:
23 maja 2019, 18:14
na wyłączonym aucie wszystko jest ok ledy świecą na wyłączonych światłach
to raczej nie OK, LEDY powinny się zapalać po przekręceniu stacyjki tj. włączeniu zapłonu

Dodano po 2 minutach 43 sekundach:
Kudzik pisze:
23 maja 2019, 18:14
tylko zapale auto to na wyłączonych mijania świecą ale jak zapale mijania do ledy już nie gasna tylko tak słabo świecą
miałem kiedyś to samo, dopiero zastosowanie dodatkowego przekaźnika wyeliminowało problem, zastosowałem dokładnie taki https://allegro.pl/oferta/automat-swiat ... 6882097320
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45