Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By soja -  06 lis 2015, 9:32
 zachodniopomorskie
#199287
Ja też przykręciłem na tą śrubę i się trzyma. Może faktycznie to wystarczy. Jak dokończę składanie i pomaluję zaslepiki to się dowiem. ale w kość dał mi wczoraj ten montaż spryskiwaczy. Ale głównie przez trudności z założeniem zderzaka w pojedynkę i problem z odkręcaniem śrub. :ireful:
By soja -  06 lis 2015, 10:15
 zachodniopomorskie
#199291
Super. Dzięki Artur. Tak zrobię. Artur a jeszcze raz zapytam, czy ma znaczdenie jak ustawione sa czujniki płynu spryskiwaczy w zbiorniku. Czy w pionie , czy w poziomie?
By soja -  06 lis 2015, 11:23
 zachodniopomorskie
#199300
Też mi się tak wydaje, ale jak zaczałem wszystko składać do kupy , to zauważyłem, że ten czujnik możą ustawić w dwóch wariantach. Stąd moje wątpliwości. Dzięki Panowie. Czekam jeszcze na peszelka i będę przekładał wiązkę przez ścianę grodziową.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  06 lis 2015, 12:33
 pomorskie
#199314
soja pisze:Też mi się tak wydaje, ale jak zaczałem wszystko składać do kupy , to zauważyłem, że ten czujnik możą ustawić w dwóch wariantach. Stąd moje wątpliwości. Dzięki Panowie. Czekam jeszcze na peszelka i będę przekładał wiązkę przez ścianę grodziową.
aaa teraz rozumiem o co ci chodzi, masz mieć w pionie tak aby obie elektrody /jak zwał tak zwał/ były na tej samej wysokości jak dziurki w tradycyjnym gniazdku elektrycznym :)

jak będziesz miał w pionie to w przypadku ubywania płynu jedna elektroda będzie wyżej i wcześniej będzie ci krzyczeć o braku płynu
Awatar użytkownika
By Sajmon -  06 lis 2015, 21:28
 śląskie
#199368
Tez skończyło mi się miejsce swego czasu na bezpieczniki i założyłem dodatkowy cały grzebień i znów miejsca dużo. Kup sobie taki grzebień i dołuż, nie ma z tym wiele roboty a potem wygoda duża bo wystarczy tylko wkładać bezpieczniki.
Awatar użytkownika
By Sajmon -  06 lis 2015, 22:02
 śląskie
#199371
Pogadaj z tajpejem może coś mieć. Ja akurat kupiłem u Daniela;) Jeden lutujesz do kabla głównego innego grzebienia w zależności jakie zasilanie chcesz mieć, z drugiej zaś będzie zaciśnięty grzebień.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10