Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By krzysiek1174 -  13 sty 2015, 11:47
 śląskie
#160398
Jest trochę cieplej więc zajrzałem do swoich spryskiwaczy żeby rozwiązać swój problem. Po wyjęciu dyszy z przewodów doprowadzających płyn wyciągnąłem coś takiego: Obrazek
to było w moich spryskiwaczach reflektorów. Te piankowe rurki musiał włożyć poprzedni właściciel w celu ograniczenia ilości płynu na reflektory. Latem nic się nie działo spryskiwacze działały jak należy i strumień był idealny. Zimą ta pianka musiała się chyba trochę zagnieść przy samej dyszy i to ją przytkało ( taka przynajmniej mi się wydaje) Uważam że te pianki to nie jest złe rozwiązanie by ograniczyć ilość płynu lejącego się na światła ale trzeba to kontrolować.
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  19 paź 2015, 10:02
 dolnośląskie
#197101
Siwek92 pisze:Spryskiwacze ze zwykłego zderzaka pasują do GTI?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
zdejmujesz obejmy plastikowe z pompek ktore powinno się mocowac do zderzaka w takie uchwyty
przykrecasz pompki tylko na wkret do zderzaka i pasuje jak ta lala
oczywiscie mozesz sie pobawic w dlubanie w tym mocowaniu na obejmach ale szkoda zabawy.
mam zamocowane na same wkrety juz chyba 2,5 roku i jakos nic mi sie nie dzieje :oczko:
Awatar użytkownika
By Siwek92 -  19 paź 2015, 10:23
 śląskie
#197107
No to spoko, już myślałem że muszę dwie pompki kupić a te nie mało kosztują w aso... A nie wiesz czy warto zamienniki listew do zderzaka i spryskiwaczy kupować? Bo w Aso sobie życzą za komplet na jedną stronę ok. 120zl

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Siwek92 -  21 paź 2015, 20:02
 śląskie
#197505
Na allegro jak już są listwy pod spryski to albo dużo za dużo za nie chcą albo różnica między cenami jest nie wielka :bad:
albo to ja nie umie szukać :unsure:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10