Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By lukasboss -  29 sty 2016, 13:40
 pomorskie
#212768
soja pisze:Zna ktoś może numer katalogowy pompek spryskiwaczy oryginalnych do zderzaka gti?
3B7955681

Być może padło już to pytanie ale czy przewody z komory silnika łatwiej ciągnąć oryginalnie po stronie schowka czy od strony kierowcy za akumulatorem ? Czy idąc od strony schowka nie ma później problemu przełożeniem kabli na stronę kierowcy ?

Czy aby przejść z przewodami od strony zbiornika wyrównawczego do kabiny trzeba demontować podszybie ?
By soja -  03 lut 2016, 15:03
 zachodniopomorskie
#213704
Dzięki . Niesty na Twoej pytanie odpowiedzi nie znam, ale sam stoję pred tym dylematem. Chciałem ciągnąć przez podszybie, bo tam jest taka zaślepka, przez która można pzeciągnać kable
Edit. Żle napisałem czego szukam . Nie chodzilo mi tą pompkę montowaną w zbiorniku, tylko dysze montowane do zderzaka, bo rożnią się uchwytami w zderzaku ze zwykłago golda i tego z gti/
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  03 lut 2016, 15:32
 dolnośląskie
#213706
soja pisze:Dzięki . Niesty na Twoej pytanie odpowiedzi nie znam, ale sam stoję pred tym dylematem. Chciałem ciągnąć przez podszybie, bo tam jest taka zaślepka, przez która można pzeciągnać kable
Edit. Żle napisałem czego szukam . Nie chodzilo mi tą pompkę montowaną w zbiorniku, tylko dysze montowane do zderzaka, bo rożnią się uchwytami w zderzaku ze zwykłago golda i tego z gti/
przymocuj same pompki na wkrety albo rzezba w tych mocowaniach ktore Tobie podesłałem
By soja -  03 lut 2016, 15:37
 zachodniopomorskie
#213707
Właśnie nie chcę rzeźbić, na te śruby też mi się nie podoba, bo wygląda jakby wisiał w powietrzu i nie leży idelanie. Muszę kupić oryginalne pod ten zderzak gti, tylko, za cholerę nie mogę trafić numeru katalogowego :fluff:
Chyba, żę zdejmę te plasikowe obręcze, które nie pasują :fluff:
Awatar użytkownika
By lukasboss -  03 lut 2016, 20:21
 pomorskie
#213761
soja pisze:Właśnie nie chcę rzeźbić, na te śruby też mi się nie podoba, bo wygląda jakby wisiał w powietrzu i nie leży idelanie. Muszę kupić oryginalne pod ten zderzak gti, tylko, za cholerę nie mogę trafić numeru katalogowego :fluff:
Chyba, żę zdejmę te plasikowe obręcze, które nie pasują :fluff:
Ja mam u siebie 1K5955978

http://allegro.pl/vw-golf-jetta-spryski ... 95731.html
By soja -  04 lut 2016, 11:53
 zachodniopomorskie
#213833
Lukasboss i pasuje idelanie do zderzaka gti?
W ASO też mi dziś potwierdzili, że to numer do gti i cena 160 zł za sztukę.

Ale on wybląda bardzo podobnie do tego ze zwykłego zdaerzaka. Może to kwestia tylko kąta tej górnej cześći która przykręca się do zderzaka?
Awatar użytkownika
By lukasboss -  07 lut 2016, 19:58
 pomorskie
#214436
soja pisze:Dzięki Panowie. Wszystko już wiem. Zamówiłem jeden na próbę Cena 160 w ASO.
Ale wiesz, że to jest sam cylinder bez końcówki spryskiwacza (nr 1 na rysunku) ?
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10