Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  21 paź 2015, 20:10
 dolnośląskie
#197507
Siwek92 pisze:Na allegro jak już są listwy pod spryski to albo dużo za dużo za nie chcą albo różnica między cenami jest nie wielka :bad:
albo to ja nie umie szukać :unsure:
zamow kpl w ASO albo getem. jak zaczniesz zbierac z aukcji to koszty przesylki beda wieksze niz to warte
ja ktores zamowilem w ASO bo w getem byly drozsze a drugie w getem bo sie bardziej oplacalo... :oczko:
Awatar użytkownika
By Siwek92 -  24 paź 2015, 19:30
 śląskie
#197824
Kupilem w Aso, lakiernik powiedział że mogę na firmę kupić od niego bo ma 15% zniżki :P a i tak wyszło 216pln. A wiesz jak może otworzyć spryskiwacze? Chodzi o to że przy kolizji w jednym mi dyszą pękła i muszę ją wymienić ale nie mam pojęcia jak to zrobić :|

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  24 paź 2015, 19:59
 dolnośląskie
#197827
Siwek92 pisze:Kupilem w Aso, lakiernik powiedział że mogę na firmę kupić od niego bo ma 15% zniżki :P a i tak wyszło 216pln.
no niestety tanie toto nie jest :(
Siwek92 pisze:A wiesz jak może otworzyć spryskiwacze? Chodzi o to że przy kolizji w jednym mi dyszą pękła i muszę ją wymienić ale nie mam pojęcia jak to zrobić :|
jak tobie pękła? nie jesteś w stanie wydłubać jej resztek? nic nie wystaje aby złapać kombinerkami i pociągnąć do siebie? osobiście nigdy nie rozbierałem tej pompki spryskiwacza
By soja -  25 paź 2015, 19:18
 zachodniopomorskie
#197948
Panowie, czy kupować wężyk do spryskiwaczy z aukcji, czy lepiej w ASO, orientujecie się ile kosztuje nowy weżyk?
Czy w zderzaku są uchyty na wężyk, czy trzeba dokupić?
By soja -  25 paź 2015, 19:43
 zachodniopomorskie
#197951
Dzięki Krzychu. Tylko weżyka mi brakuje, bo wiązki już położone. Teraz pora na podgrzewane spryskiwacze. Żal, że w zasadzie nie ma już dla mnie kolejnych modów...Coś bym se lutnął
By soja -  25 paź 2015, 19:53
 zachodniopomorskie
#197954
Tak. Już myślę na ten temat.Na pewno zrobię co najmniej jedną z trzech rzeczy: założę klimę, albo ksenony, ale zawieszenie pneumatyczne renomowanej firmy.
By soja -  26 paź 2015, 13:30
 zachodniopomorskie
#198043
Panowie, czy coś jeszcze potrzebuję do montażu spryskiwaczy? Bo czas na montaż się zbliża
Mam takie akcesoria:
- Wiązkę
-Zaślepki zderzaka,
- Wąż ze spryskiwaczami i dyszami
- zbiornik na płyn z pompką i czujnikiem poziomu

Czy czegoś brakuje?
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  26 paź 2015, 13:40
 dolnośląskie
#198046
soja pisze:Panowie, czy coś jeszcze potrzebuję do montażu spryskiwaczy? Bo czas na montaż się zbliża
Mam takie akcesoria:
- Wiązkę
-Zaślepki zderzaka,
- Wąż ze spryskiwaczami i dyszami
- zbiornik na płyn z pompką i czujnikiem poziomu

Czy czegoś brakuje?
wszystko gra. do kpl jeszcze brakuje wkrętów do mocowania sprysków do zderzaka oraz spinek metalowych zderzaka do przytrzymywania węża od wewnątrz...
By soja -  26 paź 2015, 20:57
 zachodniopomorskie
#198081
Czy ktoś ma może stronę z ETKI na na której są części części do spryskiwaczy reflektorów. ?Chciałbym zamówić kilka uchwytów i śrubek. Chciałbym te numery z rorzpiski wysłać do serwisu do zamówienia. Chodzi mi o chwyty do węża śruby do mocowania spryskiwaczy śruby do mocowania pojemnika spryskiwaczy
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  26 paź 2015, 21:52
 dolnośląskie
#198087
soja pisze:Czy ktoś ma może stronę z ETKI na na której są części części do spryskiwaczy reflektorów. ?Chciałbym zamówić kilka uchwytów i śrubek. Chciałbym te numery z rorzpiski wysłać do serwisu do zamówienia. Chodzi mi o chwyty do węża śruby do mocowania spryskiwaczy śruby do mocowania pojemnika spryskiwaczy
zaciski weza - 1J0955846
blachowkret do mocowania spryskiwacza - N10354602

Dodano po 2 minutach 39 sekundach:
sruba mocujaca zbiornik - N10160205 lub N10321002 w zaleznosci ktora strona mocowania, ale je masz ze starego zbiornika wiec nie ma sensu ponownie ich qpowac :oczko:
By soja -  26 paź 2015, 22:09
 zachodniopomorskie
#198092
Dzieki Artur. Jutro zamawiam bo ostatnio Aso ma problemy z dostawami na ktore dlugo każą czekac a w przyszly weekend bede slomianym wdowcem i chce skonczyc montowac spryski
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10