Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By odyniec -  11 paź 2017, 11:37
 łódzkie
#257643
Czy ten jeden uszkodzony rezystor może być przyczyną braku nawiewu z przednich środkowych kratek w momencie grzania auta? Przy ustawieniu w klimatroniku na maximum ciepłe powietrze "wylatuje" tylko z bocznych i tylnych nawiewów (testowane gdy górny nawiew na szybę był całkowite zamknięty i do połowy otwarty). W momencie ustawienia temperatury na minimum zimne powietrze "wylatuje" ze wszystkich kratek..
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  11 paź 2017, 12:43
 pomorskie
#257646
odyniec pisze:
11 paź 2017, 11:37
Czy ten jeden uszkodzony rezystor może być przyczyną braku nawiewu z przednich środkowych kratek w momencie grzania auta?
rezystory a co za tym idzie urządzenie PTC nie odpowiada za nawiew tylko za tworzenie ciepłego powietrza a za sterowanie odpowiadają silniczki z klapkami nadmuchu no i oczywiście sam wiatrak, są tematy o tym, poszukaj
Awatar użytkownika
By pitt52 -  30 sty 2018, 17:43
 śląskie
#261548
bisza88 pisze:Potrzebuję zdjęcia silniczka klapy lewej ( lewego nadmuchu ). Nie wiem którą stronę rozbierać bo lewa grzeje na maxa :ireful: i nie mam możliwości ustawienia. Prawa strona jest ok. pzd
Tylko tyle? No to masz
https://www.google.pl/search?q=3C190751 ... 63&bih=666
Tydzień temu regenerowany miałem ten silniczek. Dostęp to masakra dlatego sam się nie babrałem tym bardziej, że zimno a garaż nieogrzewany. Pzdr
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 33