Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By vagfamilia -  16 cze 2017, 5:15
 śląskie
#253376
Witam wszystkich!
Jestem tutaj nowy i chciałem zacząć od jednej rzeczy która mnie nurtuje..mianowicie gdy otworze maske silnika to na fisie elegancko pokazuje,że jest ona otwarta lecz gdy już ja zamknę to FIS dalej pokazuje,że jest otwarta :/ dopiero po przekreceniu kluczyka kontrolka znika :o teraz pytanie czy tak to właśnie działa? Czy jest coś nie tak :/
Awatar użytkownika
By Cimek -  16 cze 2017, 6:27
 opolskie
#253377
vagfamilia pisze:Witam wszystkich!
Jestem tutaj nowy i chciałem zacząć od jednej rzeczy która mnie nurtuje..mianowicie gdy otworze maske silnika to na fisie elegancko pokazuje,że jest ona otwarta lecz gdy już ja zamknę to FIS dalej pokazuje,że jest otwarta :/ dopiero po przekreceniu kluczyka kontrolka znika :o teraz pytanie czy tak to właśnie działa? Czy jest coś nie tak :/
Od razu powinna "zamknąć ", tak samo jak z drzwiami.
Awatar użytkownika
By Cimek -  16 cze 2017, 18:30
 opolskie
#253415
vagfamilia pisze:Czyli zamek do wymiany? Czy szukać przyczyny gdzie indziej?
Aż takie do denerwujące? To musi być coś z prądem. Naładuj porządnie aku i wtedy sprawdź. Kable i styki w mikroprzełączniku zamka do czyszczenia.
Awatar użytkownika
By miodek89 -  17 cze 2017, 8:26
 mazowieckie
#253429
vagfamilia pisze:Witam wszystkich!
Jestem tutaj nowy i chciałem zacząć od jednej rzeczy która mnie nurtuje..mianowicie gdy otworze maske silnika to na fisie elegancko pokazuje,że jest ona otwarta lecz gdy już ja zamknę to FIS dalej pokazuje,że jest otwarta :/ dopiero po przekreceniu kluczyka kontrolka znika :o teraz pytanie czy tak to właśnie działa? Czy jest coś nie tak :/
Mam tak samo :-) Auto stoi otwieram maskę i pokazuje, że otwarta. Zamykam maskę i albo muszę przekręcić kluczyk albo wcisnąć jakiś przycisk na kluczyku. Więc nie przejmuj się. Ja jestem świeżo po wymianie nowego zamka.
By edzio -  18 cze 2017, 13:41
 kujawsko-pomorskie
#253480
miodek89 pisze:Tak mam odkąd kupiłem auto. Wszystko sprawdzone i niby ok. To się dzieje jak nie ma kluczyków w stacyjce.
Bo to zapewne normalne zachowanie,ten styk w zamku nie jest tylko do mfa.
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  18 cze 2017, 22:05
 śląskie
#253502
edzio pisze:
miodek89 pisze:Tak mam odkąd kupiłem auto. Wszystko sprawdzone i niby ok. To się dzieje jak nie ma kluczyków w stacyjce.
Bo to zapewne normalne zachowanie,ten styk w zamku nie jest tylko do mfa.
jest jeszcze do radia ale .....