Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By carolsz -  19 sie 2017, 10:46
 dolnośląskie
#255891
A-R-T-U-R pisze:
Zico pisze: istnieje możliwość pokierowania laika jak i gdzie powinien wpiąć przewód gdy go kupie od Ciebie? Sukcesem będzie jak przeprowadzę wiązkę :naughty:
http://furmanka.blogspot.com/2007/01/mk ... i.html?m=1
może głupie pytanie zadam, ale jak przeciąga się przewody od tych lamp pod kontroler przy kierownicy ? jest to proste ? bo tych rzeczy nie zauważyłem w poradnikach.
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  19 sie 2017, 13:47
 śląskie
#255896
@Zico zostaje zakodować np vcds obsługę halogenów i wpiac przewody.
@carolsz to proste. za akumulatorem na ścianie grodziowej masz taką gumę co idą z niej przewody, przebijasz ją i przeciągasz kable do środka.
By Taboo1990 -  10 lis 2017, 23:50
 pomorskie
#258728
WItam.

Planuje w niedługim czasie zamontować w swoim golfie mk5 combi halogeny z opcja doświetlania zakrętów posiada ktoś z was może listę części( z linkami do aukcji) która muszę zakupić by tak owe zamontować ? Chyba że ktoś z was posiada tak owe na sprzedaż to chętnie odkupie.

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :)
Awatar użytkownika
By Mar_vin -  07 cze 2018, 22:34
 kujawsko-pomorskie
#265534
Podpowie ktoś czy halogeny do golfa v podejda od np touran itp, ciężko coś znaleźć sensownego może któryś z kolegów ma hb4 na zbyciu pod zwykły zderzak?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
By kayetan -  22 lip 2019, 19:24
 dolnośląskie
#275938
Mój samochód to Golf V Plus 2008. Właśnie wymieniam atrapę zderzaka na taką z halogenami. Poprzedni zderzak, który też nie był oryginalny nie miał halogenów, chociaż samochód oryginalnie je posiadał. Zderzak został zamontowany przez poprzedniego właściciela po kolizji, a wiązka kabli do halogenów została pod maską. Sprawdziłem, że halogeny są sprawne. Również wiązka kabli bezpośrednio prowadząca do halogenów jest OK, kable przewodzą prąd. Wiązka ma dwie prostokątne wtyczki do lamp i jedną okrągłą wtyczkę, którą nie wiem gdzie mam podpiąć. Nic więcej tam nie ma. Po włączeniu halogenów przełącznikiem świateł w kabinie kontrolki na przełączniku i na wyświetlaczu zapalają się zgodnie z instrukcją obsługi, ale halogeny nie świecą. Dodam, że cała ta wiązka podpięta jest do wtyczki pod maską, którą sprawdziłem i wygląda na to, że w tej nie ma napięcia (dojście do wtyczki jest trochę trudne). Może ktoś coś doradzi.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8