Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  22 gru 2014, 23:22
 śląskie
#155773
no bezpiecznik to zapewne ok 15A styknie. Przekażnik to zwykły samochodowy typowy do kupienia w wiekszośći sklepów z częściami do aut. do zasilania halogenów daj przewód 2.5mm2 bo będa dwa na raz zasilanie z tego przewodu więc powinien styknąć.
Awatar użytkownika
By kukulek88 -  02 lut 2015, 21:47
 dolnośląskie
#164165
Mam pytanko odnośnie doświetlania zakrętów przez halogeny. Jest to legalne rozwiązanie czy nie? pytam ponieważ dzisiaj zatrzymała mnie policja do kontroli i mieli jakieś ,,ale" do tego że załącza mi się halogen przy skręcaniu.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  02 lut 2015, 21:59
 pomorskie
#164167
kukulek88 pisze:Mam pytanko odnośnie doświetlania zakrętów przez halogeny. Jest to legalne rozwiązanie czy nie? pytam ponieważ dzisiaj zatrzymała mnie policja do kontroli i mieli jakieś ,,ale" do tego że załącza mi się halogen przy skręcaniu.
jeśli chodzi o ścisłość to w Mk5 jest to nielegalne ze względu na brak homologacji "K" a jak wiadomo w Mk5 jest tylko "B", zresztą w każdym aucie gdzie nie ma "K" jak passaty B6, Tourany I i lifty itp...
Awatar użytkownika
By Krzycho -  02 lut 2015, 22:01
 małopolskie
#164168
już nie mieli do czego się widocznie przyczepić... niech się wezmą za tych co jeżdżą na tych pseudo dziennych wykonanych na paskach ledowych... albo tych ze spalonymi żarówkami...
Awatar użytkownika
By sebek1993 -  04 lut 2015, 19:11
 lubelskie
#164415
ma ktoś może zdjęcie jak wygląda wiązka do halogenów? mam kratki halogeny i wtyczki do żarówek, zamówie jeszcze włącznik i muszę dorobić wiązkę tylko nie wiem jak...może ktoś pomóc? :)
Awatar użytkownika
By sebek1993 -  04 lut 2015, 20:22
 lubelskie
#164427
dzięki Panowie :)
czyli od żarówek idzie po dwa kable plus i minus od jednej żarówki i drugiej, plusy pewnie trzeba zlutować razem i gdzieś podłączyć tylko gdzie? natomiast minusy które idą od żarówek podłączyć do masy gdzieś koło zderzaka dobrze mówię? elektryk ze mnie żaden, kompletnie zielony jestem dlatego chciałbym żebyście mi wytłumaczyli :)
nie chce dawać tego do kogoś żeby mi to zrobił tylko sam bo wtedy jest chociaż satysfakcja :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8