Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By STARUCH -  14 gru 2015, 10:36
 pomorskie
#205144
Czy występuje sam cz.światła bez deszczu? Pytam bo mam na oku seata dla córki a sprzedawca mówi że ma czujnik swiatła a w lusterku nic nie ma, jest gołe bez żadnego czujnika, oszukuje mnie?
By STARUCH -  14 gru 2015, 11:27
 pomorskie
#205150
lemonka pisze:Jaki to seat ?

Ibiza z 2014 ze swiatłami automatycznymi dziennymi, sądzę że zapalają się po zapłonie a gość upiera się że ma czujnik zmierzchu ale nie potrafi wskazać gdzie on jest

Dodano po 4 minutach 2 sekundach:
A-R-T-U-R pisze:
STARUCH pisze:Czy występuje sam cz.światła bez deszczu? Pytam bo mam na oku seata dla córki a sprzedawca mówi że ma czujnik swiatła a w lusterku nic nie ma, jest gołe bez żadnego czujnika, oszukuje mnie?
czujniki swiatła wystepują ale raczej jako nieoryginalne doposażenie
Nie, nie chodzi o chińszczyznę
Awatar użytkownika
By lemonka -  14 gru 2015, 11:32
 warmińsko-mazurskie
#205151
STARUCH pisze:
lemonka pisze:Jaki to seat ?

Ibiza z 2014 ze swiatłami automatycznymi dziennymi, sądzę że zapalają się po zapłonie a gość upiera się że ma czujnik zmierzchu ale nie potrafi wskazać gdzie on jest

Powinien mieć na szybie. Na pewno po zapłonie się zapalają bez czujnika. Zapytaj się go czy ma przełącznik auto. jak nie ma to oczywiste ze nie ma czujnika. Chyba ze ktos kombinował zmieniał ten przełącznik.
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  09 maja 2016, 17:07
 zachodniopomorskie
#227457
Koledzy mam pytanko, dzisiaj wymieniłem z Chińczyka swój włącznik świateł chrom na ori chrom z Tiguana. Na nowym po przekręceniu zapłonu swieci sie kontrolka pozycyjnych- ale nie wpływa to na światła- jak foto niżej, po wykodowaniu drl, świateł Ameryka Pn dalej to samo, na zamienniku tego nie było. Na wyłączonym zapłonie sie nie świeci, zapala sie jak przekręcę dopiero pokrętło w miejsce pozycyjnych.
Obrazek
Awatar użytkownika
By morfeusz747 -  11 cze 2017, 21:52
 wielkopolskie
#253171
Więc tak kupiłem takie ustrojstwo: http://tnijurl.com/0c2d64b6d287/
I za cholerę nie działają mi pozycje (mam skandynawie i amerykę włączoną). Wyłączony samochód i przekręcenie na pozycje też nic nie włącza a chyba powinno zapalić ten typ świateł. Tak naprawdę przełączenie na pozycje ma taki sam skutek jak włączenie na mijania. Co jakiś czas wali błędem 01800. Czyżby uwalony przełącznik świateł, bo już nie mam pomysłów?
By Gomul89 -  26 paź 2017, 18:30
 mazowieckie
#258066
Dexter23pl pisze:
23 paź 2017, 14:39
Aaaaa w komforcie jak to jest pisane ? nie patrzałem tam. :hmmm:

Dodano po 3 godzinach 38 minutach 5 sekundach:
nie znalazłem tego w komforcie kodowaniu jak i w adaptacjach..... :hmmm: :hmmm:
Wybacz, że tak późno.
Musisz mieć chyba 18 czy 19 bajtowy moduł. W bajcie 9 zaznaczasz bit 1 (zamykanie szyb z czujnika deszczu). Dodatkowo na liczniku powinno być dodatkowa opcja z tą funkcją. Ja mam moduł 1K0 959 433 BT i działa ta funkcja. W starszym biedniejszym jej nie było.
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18