Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
#98609
pszczolek pisze:Jak w temacie czy miał ktoś z tym kiedyś styczność bo myśle ze jest to ciekawa alternatywa ;)

http://www.ebay.com/itm/AUTO-Head-Light ... 1266068535" onclick="window.open(this.href);return false;

Mozna sie zamknąć w mniej niż 200zł a jeżeli bedzie to chodziło podobnie jak ori to i pracy montażowej byłoby mniej :mrgreen:
gdybyś zamawiał takie cuś to obowiązkowo się piszę na to :idea: jak ktoś ma konto na e-bay to niech zamawia a ja płacę :mrgreen:
#98625
jagood pisze:
tu sam czujnik, chyba lepiej bo kto nie ma przełącznika jeszcze na tym forum hehe
no ja w swojej A3 mam zwykły włącznik więc chyba muszę wybrać tę droższą opcję chyba że zadziała na starym właczniku ale ja się na tym nie znam
Krzycho pisze:działa bezproblemowo, tylko czułość ustawiasz potencjometrem a nie z poziomu VCDSa...

zapytam ciebie jako speca w tej dziedzinie, pewnie gdzieś było ale podpowiedzjak to jest z pinologią starego a nowego włącznika
oczywiscie potrzebna bedzie osoba która by to zamowila :)
i to osoba pewna i sprawdzona :D
pszczolek pisze:no to róbmy liste chętnych


1/ mettenos
2/ pszczolek
3/ Kamel
4/ ?
By jagood -  21 maja 2013, 0:02
 podkarpackie
#98648
mettenos pisze:
jagood pisze:
tu sam czujnik, chyba lepiej bo kto nie ma przełącznika jeszcze na tym forum hehe
no ja w swojej A3 mam zwykły włącznik więc chyba muszę wybrać tę droższą opcję chyba że zadziała na starym właczniku ale ja się na tym nie znam
Krzycho pisze:działa bezproblemowo, tylko czułość ustawiasz potencjometrem a nie z poziomu VCDSa...

zapytam ciebie jako speca w tej dziedzinie, pewnie gdzieś było ale podpowiedzjak to jest z pinologią starego a nowego włącznika
oczywiscie potrzebna bedzie osoba która by to zamowila :)
i to osoba pewna i sprawdzona :D
pszczolek pisze:no to róbmy liste chętnych


1/ mettenos
2/ pszczolek
3/ Kamel
4/ jagood bez przełącznika
mam znajomego w uk to może nam zamówić
pod tym linkiem są 2 rodzaje z przełącznikiem lub bez, niech każdy napiszę jaki chce.
http://www.ebay.co.uk/sch/dl1070/m.html ... ksid=p3686" onclick="window.open(this.href);return false;
chyba, że jest ktoś bardziej wiarygodny z kontem na ebay niż ja to nie ma problemu :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18