Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
#254844
Kurcze jeszcze nic nie sprawdzałem kolego.
Auto mam dosłownie 3 dni.
Powiedz mi żeby dobrać się do kopertówki muszę zdjąć boczek drzwi.
Z kodowaniem jeszcze nic nie próbowałem bo nie bardzo wiem jak to zrobić co prawda mam vcds Aleeeeeeeee...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  21 lip 2017, 11:04
 dolnośląskie
#254848
czorny27 pisze:Witam podepne pod temat.
Gdy otwieram auto nie świecą mi lampki w drzwiach. W podsufitce działają.Buzer działa gdy światła są włączone.
Co może być przyczyną.
Mikrowłącznik raczej okej skoro reszta działa.


Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
brak lampek w drzwiach - najprostsza przyczyna :oczko:
założę się o butelkę dobrego trunku że ich nie masz i nie miałeś :cool:
#285142
Witam użytkowników forum nie chcę zakładać nowego postu dlatego podepnę się tutaj, otóż mam problem z przednim oświetleniem kabiny po otwarciu obojętnie których drzwi nie świeci się światełko od strony kierowcy od strony pasażera jest git jak i również tył działa bez problemów. Ustawione jest dobrze tak że to odpada, żarówka nie spalona. Dodam jeszcze może to ważne że jak włączę jak by sam włącznikiem to świeci no ale jeździć ciągle ze światłem nie wygodne.
Pozdrawiam.
By cybulelk -  23 paź 2023, 18:47
 warmińsko-mazurskie
#290700
Witam.u mnie po otwarciu drzwi kierowcy rowniez niezapala sie swiatlo w podsufitce.odebralem auto od lakiernika.malowal drzwi.przed malowaniem wszystko dzialalo.czy mozliwe jest ze moze ruszyk ktorys kabelek i dlatego tak jest.nawet na desce rozdzielczej niepokazuje sie kontrolka otwartych drzwi.niedziala buzzer pr,y wlaczonych swiatlach.wiem ze to wina ktoregos mikrostyku tylko teraz pytanie ktory kabelek w kostce zamka moze odpowiadac za to informacje??kostka osmiopinowa.szlak mnie trafia na mysl rozbierania drzwi. a propo swiatel w drzwiach to kolega sprawdzil czy ma zamontowane??bo u mnie np ich niema.mam nadzieje ze ktos to przeczyta bo troche lat m8nelo od ostatniego wpisu.pozdrawiam.