Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By tberent -  01 maja 2019, 22:12
 łódzkie
#273882
Mettenoos pisze:@tberent wiesz, nie chce mi się jechać 500 km do Nadarzyna, żeby dokonczyli a Trójmiejscy dealerzy mają w doopie mojego używanego Tiga i za darmo mi tego nie zrobią
Niech się ASO z ASO dogada. U mnie kolega miał coś poprawiane w Krakowie na koszt ASO z Piotrkowa Trybunalskiego

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

By tberent -  01 maja 2019, 22:38
 łódzkie
#273885
Mettenoos pisze:To samochód używany po gwarancji, nikt się tutaj nie dogada bo nie ma takiego obowiązku
To dlaczego dali Ci 2 kluczyk na swój koszt ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
By Mettenoos -  01 maja 2019, 23:28
 pomorskie
#273886
Bo wynegocjowałem to przy zakupie auta, początkowo nie chcieli, równie dobrze mogli nie dać bo poprzedni właściciel zostawił tylko jeden. Chcieli abym w dniu zakupu pojechał na 16stą do Warszawy do jakiegoś zaprzyjaźnionego elektryka samochodowego który mi dorobi nowy kluczyk na ich koszt ale odmówiłem bo po pierwsze nie miałem czasu a po drugie ochoty pchać się w Centrum Warszawy, więc to ja zaproponowałem żeby zamówili w Centrali po VIN nowy i przysłali mi poleconym.
By tberent -  01 maja 2019, 23:32
 łódzkie
#273887
Mettenoos pisze:Bo wynegocjowałem to przy zakupie auta, początkowo nie chcieli, równie dobrze mogli nie dać bo poprzedni właściciel zostawił tylko jeden. Chcieli abym w dniu zakupu pojechał na 16stą do Warszawy do jakiegoś zaprzyjaźnionego elektryka samochodowego który mi dorobi nowy kluczyk na ich koszt ale odmówiłem bo po pierwsze nie miałem czasu a po drugie ochoty pchać się w Centrum Warszawy, więc to ja zaproponowałem żeby zamówili w Centrali po VIN nowy i przysłali mi poleconym.
No to jedź do gościa od liczników albo wyślij zegary i kluczyki do majora spacewalkera

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
By leszek158 -  02 maja 2019, 11:41
 lubelskie
#273896
Miałem podobny temat - z 10 lat temu w ASO za komplet klucza z obsługą wołali 850 PLN, ja na Chemicznej u porządnego magika dorobiłem nowy, oryginalny, z pełnym jego zakodowaniem oraz wykodowaniem zagubionego - 450 PLN; śmiga do dzisiaj. Aha, w prezencie dostałem jeszcze kluczyk serwisowy, tylko do obsługi zamków bez immo i pilota.
By ihas -  28 lut 2022, 15:46
 wielkopolskie
#288445
Witam. Orientuje się ktoś z forumowiczów, gdzie w Poznaniu lub okolicach dorobię kluczyk wraz z zakodowaniem za rozsądną cenę nie taką jak w ASO? Ostatnio zgubiłem i został mi się ino jeden, a wolę mieć drugi w zanadrzu. Z góry dzięki za podpowiedzi
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8