Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By adek -  17 wrz 2015, 15:00
 łódzkie
#192948
zbyńo.ko pisze:Dużo kolegów używa dedykowane modułu oświetlenia do Golfów, bardzo ładnie świecą :ok: fakt że nie są tanie :(
Wiem, już mnóstwo osób mówiło mi o LEDach do pewnego użytkownika, ale ceny trochę mnie odstraszyły. Kto wie, może kiedyś :)
By bigcreative -  18 wrz 2015, 10:55
 wielkopolskie
#193046
Gdyby ktoś potrzebował ledy to mogę polecić użytkownika allegro WWW_L-KRAM_PL. Żarówki dobrej jakości. Zakupiłem u niego wszystkie potrzebne ledy do oświetlenia wnętrza auta, co najważniejsze barwa światła we wszystkich żarówkach jest taka sama. Bardzo dobrze opisane parametry techniczne żarówek.
By jeffrey -  19 wrz 2015, 10:23
 wielkopolskie
#193146
bigcreative pisze:Gdyby ktoś potrzebował ledy to mogę polecić użytkownika allegro WWW_L-KRAM_PL. Żarówki dobrej jakości. Zakupiłem u niego wszystkie potrzebne ledy do oświetlenia wnętrza auta, co najważniejsze barwa światła we wszystkich żarówkach jest taka sama. Bardzo dobrze opisane parametry techniczne żarówek.
Ja sie właśnie zastanawiałem skąd ja brałem żarówki i mi przypomniałeś!
Kupowałem u niego kiedyś i dopiero wczoraj zauważyłem że nie świeci mi żarówka w schowku, albo się wypieła.
Ja jestem mega zadowolony... wymieniałem wszystkie wnętrza + oświetlenie tablicy i działa idealnie już 2,5 roku!!
polecam... i nie są potrzebne żadne dedykowane komplety.
By Kristov80 -  11 gru 2015, 17:49
 dolnośląskie
#204710
Witam , podepnę się pod temat.
Tak troszkę z innej beczki nie mam w ogóle oswietlenia wewnątrz prócz oswietlenia na nogi.
A spowodowane jest to tym że pali mi bezpiecznik (7,5A) i robi jakąs zware w podsufitce bo się lekko dymi z podsufitki.
Ale od początku miałem w golfie opadającą tapicerkę na podsufitce , tapicer wykonał nowe obicie i pewnie jak montowali podsufitkę coś zrypali. Pytanie jest takie jakie przewody tam idą? Czy aby się do nich dostac muszę swciagac całą podsufitkę i skąd te zwarcie może wystepowac ma ktoś jakieś pomysły?