Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By Gomul89 -  12 sty 2014, 17:57
 mazowieckie
#115663
Witam,
nie znalazłem wątku na temat polecanych żarówek, więc postanowiłem go założyć. Był bym wdzięczy za informację, jakie żarówki siedzą w waszych Gofrach :pepsi:
By Mario V -  12 sty 2014, 18:45
 pomorskie
#115672
U mnie były przez ponad 3 lata Żarówki H7 PHILIPS Night Guide i to były najlepsze żarówy jakie miałem w samochodzie (made in germany).
Teraz nie ma ich :ireful: a szkoda..
Kupiłem zwykłe Philipsa +30 (made in mexico) za 40zł czy zauważyłem różnice? owszem szczególnie we mgle i światło było bardziej białe.
Miałem też w innym aucie żarówki jakieś tam blu czy xenon chyba philipsa albo osrama tylko ładnie wyglądały w reflektorze
nawet nie wytrzymały roku.
Dobre opinie słyszałem o żarówkach BOSCHa, pewnie jak sie spalą philipsiaki to zakupie boscha :D
Awatar użytkownika
By cybix -  12 sty 2014, 20:10
 śląskie
#115696
W poprzednim aucie miałem Bosch Xenon Blue (fajnie jasno świeciły, wytrzymały niecały rok).
Potem Bosch Longlife ponad dwa lata jeździłem, z nimi sprzedałem auto (ciut gorzej świeciły od tych pierwszych).
By rz1022 -  12 sty 2014, 21:16
 świętokrzyskie
#115710
Hej,
ja polecam:

TUNGSRAM H7 SPORTLIGHT

Dobra cena, fajnie świecą, a jesli chodzi o trwalosc to ciezko powiedziec, bo od miesiaca mam założone, ale podobno trwałość jest OK.
By Gomul89 -  12 sty 2014, 21:17
 mazowieckie
#115711
Pytałem ponieważ dziś jedna żarówka padła i dzięki za zainteresowanie wątkiem. Może admini dali by jakąś ankietę z różnymi nazwami żarówek i wtedy można łatwo i czytelnie wybrać najpopularniejszą/najlepszą. :D
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  12 sty 2014, 22:45
 śląskie
#115730
U mnie załozone sa osramy NB jak na razie ok.
Mijania były już patrząc na żarnik lekko zbrylony, Więc przełożyłem nie używane te same z długich , rok i jeszcze świecą :)
By orh -  12 sty 2014, 23:49
 małopolskie
#115741
Gomul89 pisze:Pytałem ponieważ dziś jedna żarówka padła i dzięki za zainteresowanie wątkiem. Może admini dali by jakąś ankietę z różnymi nazwami żarówek i wtedy można łatwo i czytelnie wybrać najpopularniejszą/najlepszą. :D
jak padła jedna to zaraz padnie druga, więc nie oszczędzaj pozornie i kup komplet czyli dwie i wymień obie :D będą zdecydowanie dłużej służyć. Ja tak jak ktoś już pisał Tungrsam +90 ( bardzo dobry rozkład wiązki światła, NIEDROGIE, trwałe) mogę polecić. Nie polecam natomiast Bosch-a Silver ( za tę cenę lipa jak dla mnie nie cały rok używania). Osram Silver +50 MEGA żarówki super trwałe ale nie tanie ( w porównianiu do Tungsrama). Zresztą bardzo dobre żarówki robi również Hella.
By Gomul89 -  13 sty 2014, 6:47
 mazowieckie
#115748
Taki mam właśnie plan, aby kupić nowy komplet. Doraźnie włożyłem firmy krzak i widać dużą różnicę świecenia na niekorzyść. Warto wiedzieć co inni mają, ponieważ spisek przemysłu żarówkowego robi swoje :laugh: to warto wybrać najlepszą żaróweczkę. :D
Awatar użytkownika
By Krzycho -  13 sty 2014, 9:42
 małopolskie
#115757
jak nie miałem xxenonów to jezdziłem na przeróżnych wynalazkach ale ostatnie jakie miałem założone to Philipsy Xenon coś tam... teraz mam je wrzucone w halogeny i jest mała różnica w barwie światła między nimi a xenonem...
By _Dominik_ -  13 sty 2014, 18:41
 podkarpackie
#115834
Ostatnio miałem ten sam problem. Dużo czytałem na ten temat, o philipsach i o sram nie było rewelacyjnych opini. Żarówka za 30, 40 zł i nie wytrzyma całego roku to trochę śmiech na sali. Dużo pozytywnego słyszałem o NARVA range power white i mój wybór też padł na nie. Jeszcze ich nie ma więc się osobiście nie wypowiem.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15