Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By m@teusz25 -  22 sty 2014, 18:26
 -------
#117098
witam, dzisiaj po dluzszej jezdzie zauwazylem ze zaczyna mi znikac przebieg na dole ekranu poznie gorna czesc az wkoncu srodek ledwo byl widoczny. kiedy auto chwile postalo fis powrocil do normy, po przejechaniu kilkunastu kilometrow problem wrocil. co sie dzieje? wyswietlacz sie konczy? wymienic go czy lepiej caly licznik kupic np z pelnym fisem? a moze kupic sam wyswietlacz nowy? albo licznik z 1/2 taki jak mam i przelozyc sam wyswietlacz? poradzcie cos
By edzio -  22 sty 2014, 22:17
 kujawsko-pomorskie
#117128
zdaje się,że nie problem w samym fisie ,tylko w jego sterowaniu ,sama wmiana fis nie pomoże. Cały licznik ,a dokładnie problem w płycie gdzie siedzi procesor.
Awatar użytkownika
By Krzycho -  22 sty 2014, 22:43
 małopolskie
#117133
zimne luty na płycie... można bawić się w jego reanimację ale będzie to więcej kosztować niż wymiana całego licznika...
na PW podeslij mi autoskan z programu VCDS
By m@teusz25 -  23 sty 2014, 9:57
 -------
#117158
Krzycho pisze:zimne luty na płycie... można bawić się w jego reanimację ale będzie to więcej kosztować niż wymiana całego licznika...
na PW podeslij mi autoskan z programu VCDS
Jestem na etapie kupna vcds-a dopiero.
By edzio -  12 lut 2014, 10:32
 kujawsko-pomorskie
#119937
mettenos pisze:
m@teusz25 pisze:ile taka naprawa? i skad jestes?
tylko z 500-600km w jedną stronę :D
dokładnie :D
jak chcesz to cały sprawny licznik mogę ci za stówkę wysłać,peknięta szybka u dołu .poradzisz sobie sam z wymianą to będzie najtańsze rozwiazanie.
By kakti32 -  27 lut 2015, 13:51
 lubelskie
#168153
Witam. Mam podobny problem co autor tego tematu. Posiadam taki sam 1/2 fis i też po przejechaniu ok 70-80 km zaczyna przebieg słabiej świecić. A po zgaszeniu silnika na jakiś czas 3-4 min wszystko wraca do normy. I tak sytuacja się powtarza. Może ktoś podpowie w jaki sposób można sobie z ą usterką poradzić. Z góry bardzo dziękuje.
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  27 lut 2015, 13:53
 dolnośląskie
#168154
kakti32 pisze:Witam. Mam podobny problem co autor tego tematu. Posiadam taki sam 1/2 fis i też po przejechaniu ok 70-80 km zaczyna przebieg słabiej świecić. A po zgaszeniu silnika na jakiś czas 3-4 min wszystko wraca do normy. I tak sytuacja się powtarza. Może ktoś podpowie w jaki sposób można sobie z ą usterką poradzić. Z góry bardzo dziękuje.
zapraszam do powitalni :thank_you:
By kakti32 -  27 lut 2015, 14:05
 lubelskie
#168157
Witam. Jestem tu nowy więc nie wszystko tu jeszcze co i jak ogarniam. Więc jak możesz to podpowiedz o miałeś na myśli że zapraszasz do powitalni :thank_you: