Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By pszczolek -  17 sty 2010, 21:52
 mazowieckie
#20459
No to jak masz Vaga lub VCDS to powinienes dac sobie rade ;)
Jezeli bedziesz miał jakies wątpliwosci to napisze jakiego tutoriala jak sie to robi :)
Awatar użytkownika
By Tyson -  17 sty 2010, 22:06
 mazowieckie
#20460
pszczolek pisze:No to jak masz Vaga lub VCDS to powinienes dac sobie rade ;)
Jezeli bedziesz miał jakies wątpliwosci to napisze jakiego tutoriala jak sie to robi :)
niestety z tym sprzetem u mnie lipa :(
a da rade zrobic cos takiego, ze swiatla mijania swieca 50%, zeby bylo jako dzienne? bo halogeny postrzegane sa jako wiejski szpan :P i psy moge sie przyczepic
By pszczolek -  17 sty 2010, 22:29
 mazowieckie
#20461
Mozna ;)

Ja tak zrobilem z halogenami poniewaz chce oszczedzic palniki xenonowe a niestety nie da się osłabic xenonu a wrecz jest to nie dopuszczalne..
Awatar użytkownika
By Tyson -  17 sty 2010, 22:54
 mazowieckie
#20463
jezeli masz xenony to oczywista sprawa ze musiales zrobic z halogenami. Niestety nie mam za bardzo dostępu do vaga, wiec pozostaje pomarzyc :(
Jak masz troche czasu i checi mozesz napisac takiego manuala i wtedy wrzuci sie do miniwarsztatowni jako poradnik, mysle ze sporo osob skorzysta :)
By pszczolek -  18 sty 2010, 13:54
 mazowieckie
#20481
Nie da rady aby mi udowodnic ze nie są to światla do jazdy dziennej poniewaz homologacji nie ma na szkle lecz na obudowie halogenu pod zderzakiem :P

Po za tym w nowej Octavi lub Superb juz nie pamietam dokładnie rola świateł dziennych rowniez jest sprawowana przez światła przeciwmgielne..
By cycus12 -  19 sty 2010, 18:41
 -------
#20562
przepisy mówią wyraźnie że halogeny można używać tylko w trudnych warunkach belbelbe... finalnie nie używać w terenie zabudowanym bo mandacik, a o ile pamiętam awantura z mundurowym nigdy nie wychodzi kierowcy na dobre.
By pszczolek -  19 sty 2010, 18:48
 mazowieckie
#20563
A czy policjant bedzie sie kłucił z kierowca Skody Octavi 2 po LF jak ma ona światła halogenowe zespolone ze światłami do jazdy dziennej?
Jeden klosz pełni w tym samochodzie dwie funkcje..
By Krzysiek_WW -  17 lut 2010, 10:14
 -------
#21829
To powiedzcie mi czy jest możliwość ustawienia, żeby to halogeny działały w fukncjach comming home i follow me home ?
Chciałbym ustawić halogeny do tej funkcji, gdyż szkoda mi Xenon'ów dopalać na tak krótki czas.
Czy można to gdzieś ustawić w VCDSem?
Jakieś informacje na ten temat ??


Pozdr,
Krzysiek
Awatar użytkownika
By Forest -  23 sty 2011, 23:13
 wielkopolskie
#36417
Krzysiek_WW pisze:To powiedzcie mi czy jest możliwość ustawienia, żeby to halogeny działały w fukncjach comming home i follow me home ?
Chciałbym ustawić halogeny do tej funkcji, gdyż szkoda mi Xenon'ów dopalać na tak krótki czas.
Czy można to gdzieś ustawić w VCDSem?
Sorry za odgrzanie kotleta, ale w szukajce szukałem i nie znalazłem odpowiedzi dlatego powielam pytanie :D Czy idzie ustawić tą funkcje Coming/Living Home na halogeny ?
By KriSSo -  24 sty 2011, 18:00
 zachodniopomorskie
#36492
pszczolek pisze:A czy policjant bedzie sie kłucił z kierowca Skody Octavi 2 po LF jak ma ona światła halogenowe zespolone ze światłami do jazdy dziennej?
Jeden klosz pełni w tym samochodzie dwie funkcje..
Jeden klosz, ale dwie różne żarówki. Więc to nie są całkiem dwie funkcje, jednych świateł, tylko jak sam napisałeś - zespolone. W golfie V zespolonych nie masz.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13