Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  11 lut 2014, 10:46
 pomorskie
#119802
to jest pinologia w A3 SB, choć kostki te same to układ kabli może byc inny, niech się ktoś wypowie kto w tych wtyczkach modził
By Prz3mst3r -  10 kwie 2014, 10:10
 -------
#127507
Koledzy,

u mnie coming home przestał działać jakiś tydzień temu.

Leaving Home działa bez problemu. Żeby było śmieszniej automatyczne włączanie świateł działa, czujnik wycieraczek działa, przyciemnianie lusterek działa tylko odprowadzanie do domu nagle odpadło. Testowałem kilka razy wieczorem w ciemnym garażu i nic. Czekam na kabel-może w ustawieniach trzeba coś zmienić? Proszę poradźcie coś.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By mati5123 -  14 wrz 2015, 12:11
 pomorskie
#192507
m@teusz25 pisze:Witam, dzisiaj wlaczylem sobie funkcje living i coming home czyli aktywacja w bajcie 0 5 i 7 bitu. ustawilem czas swiecenie. funkcja dziala ale nie do konca, jezeli zgasze samochud na swiatlach to swieca sie jeszcze przez 30sek tak jak zreszta ustawilem ale przy otwieraniu samochodu swiatla nie zapalaja sie, nie wiem dlaczego? nie mam czujnika zmierzchu ale on jest i tak przeciez po to zeby swiatla nie zapalaly sie w dzien a u mnie co najwyzej swiecily by sie w dzien i w nocy. co jest nie tak.
Panowie mam to samo sterownik 17 bit czy dołożenie przewodu pomaga ? :)
Awatar użytkownika
By adam8tg -  23 wrz 2015, 23:28
 śląskie
#193688
mam ten sam problem .. dziala tylko po zamkniecu samochodu a po otworzeniu swiatla nie zapalaja sie ...
czym to moze byc w końcu spowodowane ??
By kuba94 -  24 wrz 2015, 7:22
 pomorskie
#193699
adam8tg pisze:mam ten sam problem .. dziala tylko po zamkniecu samochodu a po otworzeniu swiatla nie zapalaja sie ...
czym to moze byc w końcu spowodowane ??
W ustawieniach musisz zmienić , ja sam tak zrobiłem żeby tylko przy zamknięciu się paliły a przy otwarciu nie.
Awatar użytkownika
By Szyna087 -  24 wrz 2015, 16:18
 warmińsko-mazurskie
#193745
W jakiej pozycji masz włącznik świateł?? U mnie jest cały czas na Auto i chodzi coming i living, jak masz bez auto to chyba powinien cały czas być na światłach mijania.
By Tomek2202 -  15 paź 2015, 18:07
 wielkopolskie
#196650
Panowie od paru dni coś źle działa living home. Jak auto postoi parę godzin i wracam do auta to nie zapalają się światła. Jak przejadę jakiś odcinek drogi i już zgaszę auto i pilotem od razu otwieram to wtedy przy otwieraniu auta światła się włączają. Ma ktoś jakiś pomysł co się mogło stać ?
Awatar użytkownika
By lemonka -  15 paź 2015, 19:04
 warmińsko-mazurskie
#196654
Tomek2202 pisze:Panowie od paru dni coś źle działa living home. Jak auto postoi parę godzin i wracam do auta to nie zapalają się światła. Jak przejadę jakiś odcinek drogi i już zgaszę auto i pilotem od razu otwieram to wtedy przy otwieraniu auta światła się włączają. Ma ktoś jakiś pomysł co się mogło stać ?

A jak sprawa z czujnikiem zmierzchu ? wszystko działa ?
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 13