Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By maluszek -  15 paź 2008, 18:26
 mazowieckie
#12608
remik71 pisze:Dzi¶ zrobi³em to (na bazie 1K0920870L). Jeszcze bêdê szuka³ lepszego komfortu.
Pierwsza klasa.
Z ciekawo¶ci: dzia³a na manetkê czy na przyciski kierownicy?
Modu³ centralnej elektryki masz w wersji high-line? Inaczej mówi±c, czy masz Light&Vision Menu?
Awatar użytkownika
By XenosagaII -  15 paź 2008, 22:06
 -------
#12613
Remik71 a przed MFa+ miales 1/2 FMA czy niec?
By remik71 -  16 paź 2008, 6:26
 -------
#12617
Bortnetz i komfort cieniutki (do wymiany), wcze¶niej nie mia³em wcale MFA. Po wpisaniu kodu do radia, w menu MFA+ pojawi³a siê opcja Audio.
Na multi nie mam przycisków do mfa.

Pozdr.
Awatar użytkownika
By XenosagaII -  16 paź 2008, 8:46
 -------
#12620
Maluszek wracajac do demontazu lopatek to czy jak je wyjme to zostanie jaakas dziura? czy niebedzie to przeszkadzalo?
Awatar użytkownika
By maluszek -  16 paź 2008, 13:22
 mazowieckie
#12622
XenosagaII pisze:Maluszek wracajac do demontazu lopatek to czy jak je wyjme to zostanie jaakas dziura? czy niebedzie to przeszkadzalo?
Jak wyjmiesz ³opatki, to zostaj± dosyæ du¿e dziury. Co prawda od spodu, wiêc nie widaæ, ale czuæ pod palcami.
Awatar użytkownika
By maluszek -  16 paź 2008, 15:57
 mazowieckie
#12623
remik71 pisze:Na multi nie mam przycisków do mfa.
Chodzi mi o to, czy ¿eby wej¶æ do menu MFA+, musisz przytrzymaæ przycisk góra-gó³ przez kilka sekund?
By remik71 -  16 paź 2008, 16:00
 -------
#12624
maluszek pisze:
remik71 pisze:Na multi nie mam przycisków do mfa.
Chodzi mi o to, czy ¿eby wej¶æ do menu MFA+, musisz przytrzymaæ przycisk góra-gó³ przez kilka sekund?
Dok³adnie tak muszê przytrzymaæ.
By ezop11 -  16 paź 2008, 17:47
 -------
#12628
Panowie w³a¶nie skoñczy³em moja mêczarnia z adaptacj± IMMO. Ca³a operacja trwa³a 10 min. Dziêkuje MALUSZKOWI za instrukcjê do VCC i REMIKOWI 71 za szczere chêci po¿yczenia VCC. O dziwo pojawi³y siê dwie nowe kontrolki otwarcia baga¿nika i pokrywy silnika. Trochê odpocznê i biorê siê za kontrolkê braku p³ynu w spryskiwaczach. Odchodz±c od tematu mo¿e Panowie wiecie jak wyj±æ kostkê która dochodzi do licznika i jest przymocowana do wzmocnienia?
Osoba, od której kupi³em zegary wymaza³a VIN samochodu, z którego pochodzi³y st±d mo¿e problem z adaptacj± immo w serwisie.
Awatar użytkownika
By XenosagaII -  16 paź 2008, 18:54
 -------
#12629
To gratulacje! teraz ja tylko musze znalesc zegary z 1/2 MFA bo kasa juz jest:)
Jak jakies przypadkiem znajdziecie w polsce i za przyzwoita cena to podeslijcie linki:) bede wdzieczny:)
Awatar użytkownika
By maluszek -  16 paź 2008, 20:30
 mazowieckie
#12632
ezop11 pisze:Panowie w³a¶nie skoñczy³em moja mêczarnia z adaptacj± IMMO. Ca³a operacja trwa³a 10 min.
No to pogratulowaæ.
ezop11 pisze:Odchodz±c od tematu mo¿e Panowie wiecie jak wyj±æ kostkê która dochodzi do licznika i jest przymocowana do wzmocnienia?
Nied³ugo bêdê pcha³ kolejne zegary do mojej Jetki, to rzucê okiem. A ju¿ nied³ugo ca³a deska idzie do rozbiórki (pakujê Climatronica), wiêc na pewno siê dowiem. Zreszt± mogê te¿ spróbowaæ spojrzeæ na te wi±zki, które le¿± luzem w piwnicy...
Awatar użytkownika
By XenosagaII -  16 paź 2008, 22:07
 -------
#12638
Szukam tych zegarów i napotkalem takie gdzie koncowki numerow katalogowych niepokrywaly sie z tym co wczesniej Remik 71 napisal moze nie dokonca niepokrywaly lecz jest jeszcze 8xx.
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... :middle:de
Czy one maja 1/2MFA :?:
Od tych gosci co wczesniej dostalem od was linki juz powiadomilem emilem i czekam na odpowiedz mam nadziejeze bedzie pozytywna:)
By ezop11 -  16 paź 2008, 22:11
 -------
#12641
XenosagaII pisze:Szukam tych zegarów i napotkalem takie gdzie koncowki numerow katalogowych niepokrywaly sie z tym co wczesniej Remik 71 napisal moze nie dokonca niepokrywaly lecz jest jeszcze 8xx.
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... :middle:de
Czy one maja 1/2MFA :?:
Od tych gosci co wczesniej dostalem od was linki juz powiadomilem emilem i czekam na odpowiedz mam nadziejeze bedzie pozytywna:)
Ten na ebayu napewno nie ma 1K0 920 851H!!!!!!
Ten ma na 100% ma 1/2 MFA chyba ¿e kto¶ przeklei³ nalepkê i bêdzie pasowa³ do twojego samochodu ( mo¿esz siê dogadaæ z go¶ciem ¿e je¿eli nie bêdzie pasowa³ lub bêdzie uszkodzony to mu ode¶lesz - http://moto.allegro.pl/item449571223_li ... i_vdo.html
By ezop11 -  21 paź 2008, 18:46
 -------
#12724
maluszek pisze: Nied³ugo bêdê pcha³ kolejne zegary do mojej Jetki, to rzucê okiem. A ju¿ nied³ugo ca³a deska idzie do rozbiórki (pakujê Climatronica), wiêc na pewno siê dowiem. Zreszt± mogê te¿ spróbowaæ spojrzeæ na te wi±zki, które le¿± luzem w piwnicy...
Je¿eli mo¿esz to zrób zdjêcie tej kostki w wolnym czasie. Instalacja ju¿ jest czujnik poziomu p³unu do spryskiwaczy te¿ tylko nie wiem jak wyj±æ tê kostkê za licznikiem. Napewno zdjêcie mi pomo¿e. Na razie jest w miarê ciep³o i to ostatnia chwila ¿eby pogrzebaæ przy samochodzie.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7