Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By ezop11 -  11 paź 2008, 21:37
 -------
#12544
remik71 pisze:Do Ezop11: na pw mogê podaæ Ci namiar na go¶cia (stówka taniej), prosto z kkw.
Niez³y pomys³ z tym zakupem. Ja ju¿ mam od pewnego czasu. Jak kto¶ jest z lubuskiego, to mogê u¿yczyæ.
remik 71 jestem zainteresowany kupnem wys³a³em ci dwie wiadomo¶ci pw skontaktij siê ze mn± lub napisz na pw swój kontakt ( telefon email)
By ezop11 -  13 paź 2008, 23:09
 -------
#12583
Szukali¶cie w necie instrukcji do VCC?? je¿eli tak to dajcie linka bêdê wdziêczny
Awatar użytkownika
By maluszek -  14 paź 2008, 4:49
 mazowieckie
#12588
ezop11 pisze:Szukali¶cie w necie instrukcji do VCC?? je¿eli tak to dajcie linka bêdê wdziêczny
domy¶lam siê, ¿e jak kupisz orygina³, to mo¿e dostaniesz instrukcjê.
Awatar użytkownika
By XenosagaII -  14 paź 2008, 10:36
 -------
#12590
Maluszek powiedz mi czy te zegary to 1/2 mfa?
http://www.moto.allegro.pl/item45330098 ... s_fiz.html
Bo MFA niepotrafie rozroznic:( wygladaja tak samo jak moje normalne bez niego:(
O w³a¶nie moze kto¶ ma na zbyciu 1/2mfa bo narazie bym wlozyl polowke chce zobaczyc jak to dziala bo moze mi wystarczy tak naprawde.
Myslalem nad tym poniewaz z funduszami narazie gorzej jest:/ i wlasciwie to narazie potzrzebne bylob mi srednie spalanie.
Czy 1/2MFA pokazuje rowniez ile jest w baku litrow oraz maxymalny dystans jaki da rade przejechac na tylu litrach?
Tu by mi wyszlo narazie tnaiej bo tylko zegary dorwe i pol±czam niebede musial bawic sie z z modulem komfortu. A takie zegary to przynajniej polowa ceny MFA+
By remik71 -  14 paź 2008, 10:52
 -------
#12591
Pytanie do maluszka, ale go wyrêczê. Ten zegar jest od touran-a lub caddy.
Na podstawie tych zdjêæ nawet maluszek nie stwierdzi czy jest tam MFA (wrazie czego maluszek mnie poprawi). Nie ma numeru, po którym mo¿na stwierdziæ jaki to licznik - oprócz tego, ¿e to diesel - bo obr. do 6 tys.
Szukaj zegarka o nr 1K092086xx szóstka wed³ug mnie oznacza ma³y mfa, 5 brak mfa, a 7 mfa+.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By maluszek -  14 paź 2008, 14:15
 mazowieckie
#12592
remik71 pisze:Ten zegar jest od touran-a lub caddy.
Na podstawie tych zdjêæ nawet maluszek nie stwierdzi czy jest tam MFA (wrazie czego maluszek mnie poprawi). Nie ma numeru, po którym mo¿na stwierdziæ jaki to licznik - oprócz tego, ¿e to diesel - bo obr. do 6 tys.
Szukaj zegarka o nr 1K092086xx szóstka wed³ug mnie oznacza ma³y mfa, 5 brak mfa, a 7 mfa+.
Nic dodaæ, nic uj±æ.
Awatar użytkownika
By XenosagaII -  14 paź 2008, 17:28
 -------
#12593
wielkie dziêki koledzy tych informacji wla¶nie by³o mi trzeba:)
By ezop11 -  14 paź 2008, 21:28
 -------
#12594
Mfa po³ówka wy¶wietla nastêpuj±ce informacje:
- zu¿ycie paliwa chwilowe
- ¶rednie zu¿ycie paliwa na 100km
- dystans w km do przejechania na paliwie w zbiorniku
- ¶rednia prêdko¶æ
- czas jazdy
- prêdko¶æ ustawienia tempomatu je¿eli jest
- komunikaty w jezyku niemieckim lub angielskim i pewnie jeszcze w paru innych niesteny nie ma polskiego w chwili zapalenia kontrolki na na zegarach i chyba to wszystko. A jeszcze jedna uwaga zauwa¿y³em ¿e na zegar z MFA po³ówka zapalaj± siê dwie nowe kontroliki od otwarcia baga¿nika po prawej stronie kontrolki otwartch drzwi i kontrolka otwarcia pokrywy silnika na zegarze prêdko¶ciomierza.
XenosagaII poszukaj na allegro napewno co¶ znajdziesz szukaj jeszcze zegarów do jetty masz tu link kiedy¶ siê kontaktowa³em telefonicznie z
go¶ciem mówi³ ¿e oko³o 20 zegarów tylko trzeba mu podaæ numer jaki ciê interesuje http://moto.allegro.pl/item448220621_vw ... nzyna.html
inne linki:
http://moto.allegro.pl/item456814176_li ... y_fis.html
http://moto.allegro.pl/item439967894_li ... _0tdi.html
Je¿eli masz problem z dopasowaniem licznika na pw napisz VIN i silnik to ci dopasujê zegary z ETKI
Ostatnio zmieniony 14 paź 2008, 21:41 przez ezop11, łącznie zmieniany 1 raz.
By ezop11 -  14 paź 2008, 21:32
 -------
#12595
maluszek pisze:
ezop11 pisze:Szukali¶cie w necie instrukcji do VCC?? je¿eli tak to dajcie linka bêdê wdziêczny
domy¶lam siê, ¿e jak kupisz orygina³, to mo¿e dostaniesz instrukcjê.
Nie wiem co masz na my¶li pisz±c orygina³ wersja "VAG+K+CAN+COMMANDER FULL 1.4 (CHINA)" jeszcze w drodze bedzie jutro.
Awatar użytkownika
By XenosagaII -  14 paź 2008, 22:20
 -------
#12597
No to te opcje sa dla mnie wystarczaj±ce w zupe³no¶ci naj na razie:) dzieki za wymienienie ich:).
By ezop11 -  14 paź 2008, 22:44
 -------
#12598
XenosagaII pisze:No to te opcje sa dla mnie wystarczaj±ce w zupe³no¶ci naj na razie:) dzieki za wymienienie ich:).
Jak chcesz to mogê zrobiæ skan z instrukcji obs³ugi
By ezop11 -  14 paź 2008, 22:53
 -------
#12599
Pytanie do MALUSZKA
Znalaz³em to na twojej stronie:
Zauwa¿y³em ¿e wska¼niki, z których mo¿na by³o odczytaæ SKC przed adaptacj± immobilizera nie pozwoli³y na ponowne odczytanie SKC po adaptacji.
i mam pytanie.
Czy jest mo¿liwe odczytanie VCC numeru SKC przed adaptacj± wiele razy. Tak jak pisa³em by³em u fachowców krórzy mieli starsz± wersjê VCC i nie mo¿na by³o odczytaæ tego numeru. Tak na marginesie u nas czyli w Polsce bardzo wiele osób korzysta z wiedzy jak± zgromadzi³e¶ na swojej stronce. !!!!!!Czekam na monta¿ climatronika!!!!!!!
Awatar użytkownika
By XenosagaII -  14 paź 2008, 23:04
 -------
#12601
oo te pomys³ z climatronikiem to byl by niezly tem moze bym zaszalal kiedys i go zamontowal:) ale to chyba jest juz dosc kosztowne i wieleczesci leci do wymiany:( no ale moze malusze wie juz jak to wyglada
Awatar użytkownika
By maluszek -  14 paź 2008, 23:48
 mazowieckie
#12603
ezop11 pisze:Znalaz³em to na twojej stronie:
Zauwa¿y³em ¿e wska¼niki, z których mo¿na by³o odczytaæ SKC przed adaptacj± immobilizera nie pozwoli³y na ponowne odczytanie SKC po adaptacji.
To by³a uwaga z poprzedni± wersj± VCC. VKCC 1.4 czyta SKC nawet po adaptacji.
ezop11 pisze:Tak na marginesie u nas czyli w Polsce bardzo wiele osób korzysta z wiedzy jak± zgromadzi³e¶ na swojej stronce.
Mam nadziejê, ¿e nie s± to g³ównie amatorzy cofania licznika, bo do paki mi nie spieszno :D .
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7