Volkswagen Golf MK5

Gara┼╝ - bol─ůczki mechaniczne, kt├│re czasem spotykaj─ů nasze Golfy, pytania o p┼éyny eksloatacyjne
przez RedRoy -  29 pa┼║ 2018, 12:03
 dolno┼Ťl─ůskie
Szukam serwisu dla GTi BYD we Wroc┼éawiu - do tej pory je┼║dzi┼éem do VAG Serwis - troch─Ö mam mieszane odczucia - nie robi─ů wszystkiego co jest zlecone i troch─Ö olewaj─ů temat mam wra┼╝enie. Par─Ö wpadek im si─Ö trafi┼éo.

Czy jest kto┼Ť we Wroc┼éawiu kto podejdzie do tematu serwisu GTi w rzetelny spos├│b? Najlepiej kto┼Ť, kto zna bol─ůczki tych silnik├│w i ma do┼Ťwiadczenie w 2.0 TFSI.
przez Bomber -  12 cze 2019, 10:46
 lubelskie
Witam, poszukuje mechanika/ warsztatu kt├│ry kompleksowo zajmie si─Ö moim Golfem.
Pacjent:
Golf 5 Variant 1.9 Tdi BXE
Przebieg: 220 ty┼Ť

Zakres co chciałbym wymienić/ sprawdzić:
- Wymiana panewek korbowodowych z nale┼╝yt─ů sztuk─ů i staranno┼Ťci─ů ;-)
- Wymiana kompletu sprzęgła/ koła dwu masowego (ew. zdiagnozowanie)
- Sprawdzi─ç ca┼éy uk┼éad dolotowy (jak przydusz─Ö mu powy┼╝ej 3 ty┼Ť obr. widz─Ö czarno troszk─Ö dymka i jak trzymam to widz─Ö w lusterku czarno By─ç mo┼╝e tutaj by─ç problem a jak Nie to opcja poni┼╝ej ;/ )
- Sprawdzi─ç turbo w jakim stanie jest ;-)
- Czyszczenie układu wtryskowego (chyba, że mi się uda to, to odejdzie)
- Sprawdzenie sprawno┼Ťci uk┼éadu wtryskowego + ew. regulacja pompo wtryskiwaczy
Poszukuje mechanika/ warsztatu w promieniu woj. Lubelskiego najlepiej Hrubiesz├│w + 100km
ew. Krak├│w

Najlepiej, żebym dostał gwarancję na te dwie pierwsze usługi ;-)

Je┼Ťli kto┼Ť by┼éby wstanie podj─ů─ç si─Ö zadania to zapraszam na PW z wst─Öpnym kosztorysem +/-
ew. kontakt do odpowiedniego warsztatu.

Prace chcia┼ébym rozpocz─ů─ç w przysz┼éym miesi─ůcu tj. 15 - 16 Lipca fajnie ja by trwa┼éo to max. kilka dni bo zale┼╝y mi na czasie. (Kr├│tki urlop ;/ )

Pozdrawiam
Artur
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16