Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
Awatar użytkownika
By jarek60 -  19 wrz 2019, 19:41
 zachodniopomorskie
#277071
Reflektor przykręcony 3 wkrętami do karoserii. Wkręt w chodzi w plastik w który się wkręca a plastik te mocowanie w blachę karoserii . O ten plastik chodzi .

Dodano po 22 minutach 9 sekundach:
A swoją drogą gdybym znał nr tego mocowania wkrętu reflektora to bym nie zadawał pytań. Nie wiem jak można nie zrozumieć a w co się wkręt wkręca w.... w plastikowe mocowanie osadzone w belce.

Dodano po 23 minutach 28 sekundach:
POKAZANY WKRĘT NA ZDJĘCIU. Specyficzny długi fi około 5mm.

Dodano po 4 minutach 40 sekundach:
Dołączyłem zdjęcie nie wiem dlaczego go nie widać?

Dodano po 3 minutach 46 sekundach:
Ostatnia próba przesłania zdjęcia.
#277074
jarek60 pisze:
19 wrz 2019, 20:35

Dołączyłem zdjęcie nie wiem dlaczego go nie widać?
W jaki sposób chcesz dołączyć zdjęcie? Masz mieć zdjęcie na pulpicie i klikasz nie dodaj załącznik, tylko "Prześlij zdjęcie",jeśli zdjęcie będzie miało za dużo MB to się nie dołączy

Dodano po 4 minutach 46 sekundach:
nie ma żadnego problemu z przesyłaniem zdjęć Obrazek

Dodano po 2 minutach 38 sekundach:
Tak to się robi, myślę że się po prostu trochę technikii i się wijesz jak węgorz w sieci :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
#277081
@jarek60
Ten wkręt jest wkręcony do pasa przedniego. Etka nie przewiduje tam mocowań. Może jestem ślepy, etka- obrazek 8 05

Dotykasz tam paluchem? Te 6kątne? Tam wkręt ma przechodzić na wylot. Jeżeli chodzi o tą regulację, to musisz kupić cały zestaw naprawczy za 120pln 1K0998225/6.
Awatar użytkownika
By jarek60 -  20 wrz 2019, 9:36
 zachodniopomorskie
#277085
Lampe i regulacje oraz zaczepy mam całą . Tylko mocowanie tego wkręta co wchodzi w blachę "gniazdo wkręta" luźne wyrobione -musiałem coś podłożyć pod wkręt żeby zamocować (żeby wkręt się wkręcił z oporem zamocować go ta spinka co siedzi w pasie).

Dodano po 2 minutach 27 sekundach:
Wpisz w YouTube wymiana reflektora golf v i obejrzyj film.

Dodano po 12 minutach 17 sekundach:
Taki zestaw naprawczy 25PLN (all....) tylko mi nie potrzebny odesłałem okazał się zbędny. Winowajca to luźny duży wkręt-najwidoczniej ktoś regulował lampę a wkręt za mocno dokręcił w obu lampach.
Awatar użytkownika
By jarek60 -  20 wrz 2019, 16:17
 zachodniopomorskie
#277095
Musi gdzieś być specyfikacja pasa tam wciśnięty ten klips -nie chciałem zalewać klejem bo to trzyma uchwyt i regulację świateł. (na wkręt założyłem 2 podkładki i na gwint kawałek przewodu kabelek ) to trzeba poprawić obowiązkowo.
3.Etka wnętrza tapicerki 3d.

Dodano po 10 minutach 6 sekundach:
Obrazek Zdjęcie z neta pasa i te klipsy.

Dodano po 2 godzinach 20 sekundach:
Po stłuczkach muszą te mocowania wymieniać jak reflektor wyleci ze śrubami. Gdzie to szukać? Musi być gdzieś wykaz spinek tego pasa.
#277101
@jarek60 Pas jest wymieniany albo klejony. Prędzej w lampie pęknie uchwyt. Na tych kołkach nie ma numeru?
3.Etka wnętrza tapicerki 3d.
A z tym o co chodzi?

Dodano po 6 minutach 5 sekundach:
Czekaj czekaj... O jakie auto chodzi? Bo zdjęcie to pas z G+
Awatar użytkownika
By jarek60 -  23 wrz 2019, 13:00
 zachodniopomorskie
#277185
Dziękuję za pomoc. Użyję kleju w laskach na ciepło koloru czarnego (pistolet). Te kolory mają znaczenie czarny najmocniejszy. Wkręt na oliwie a następnie klej zaschnie dokręcę. Może jakiś szrot trafie to się uda zdobyć te zamocowania.
Dziwie się to jak to w servisie naprawiają? "Na gluta"?
#277191
@jarek60 Serwis vw to pewnie cały pas wymienia. A taki "rzemieślnik" to pewnie dziurkę spawa, a potem gwintuje- tak myślę. :hmmm: klej na gorąco może nie trzymać się powierzchni i efekt słaby będzie. Nie pamiętam z czego on jest zrobiony- jakiś ABS czy coś.
Awatar użytkownika
By jarek60 -  23 wrz 2019, 16:42
 zachodniopomorskie
#277199
Nowe pasy nie mają tych mocowań z tych co oglądałem w necie . Pozostaje "glutoplazma" tak nazywamy ten klej. Nie mam takiego pasa żeby go obejrzeć dokładnie -jak znam życie wymontuję tą spinkę to się rozpadnie. Dla mocowań cały pas używkę kupować chore.

Dodano po 1 godzinie 15 minutach 39 sekundach:
Zadzwoniłem do ASO panowie obiecują ze jutro postarają się udzielić odpowiedzi też mają z tym problem. :wall:
  • 1
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 112