Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
By kuba94 -  04 wrz 2016, 12:15
 pomorskie
#238415
Mettenoos pisze:
A-R-T-U-R pisze: Kolega poprosil o korzystanie z wyszukiwania na forum. Na zadane pytanie zostala udzielona odpowiedz. Auto z tym silnikiem nie posiada dwumasu
No ku... co za ludziska, nie dość że człowiek za lenia używa wyszukiwarki i łączy posty to jeszcze opi_erdol dostaje :) nastepnym razem za niekorzystanie z wyszukiwarki będzie od razu kosz
Mett , nie zrozumiałeś aluzji , miałeś wsiąść w auto przyjechać posłuchać i jak trzeba naprawić. Tego kolega oczekiwał od forum, a nie podpowiedzi gdzie ma szukać informacji.
Awatar użytkownika
By PotaS -  04 wrz 2016, 12:18
 warmińsko-mazurskie
#238416
:offtopic:

Udzielam Panom urzędowego ostrzeżenia :box:
Awatar użytkownika
By leszek158 -  04 wrz 2016, 12:54
 lubelskie
#238419
Dajcie spokój dziewczynie, może nie ma wiedzy technicznej, trzeba jej trochę pomóc!

ps. @_toja_ Twoje oba filmy są "prywatne" i nie ma do nich dostępu - to jak Tobie ma ktoś pomóc?
By coy -  02 paź 2017, 16:11
 łódzkie
#257391
Czy rozwiązałeś problem tego tarcia? Ja mam również mam BLS w Octavi 2 i zauważyłem, że tarcie pohawia się dopiero jak silnik zaczyna się rozgrzewać i jak doda się na kałowym trochę gazu to jakby ciut było głośniejsze ale cały czas rownomiernie.