Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
By wojtek -  04 kwie 2008, 22:45
 mazowieckie
#9141
Czy kto¶ ma dalsze pomys³y? :/ nikogo nie znalaz³em niestety :/ Ten go¶æ z ³odzi to nie bardzo ma teraz czas :(.
Awatar użytkownika
By team-am -  04 kwie 2008, 23:44
 łódzkie
#9143
MR Motors - W-WA UL. MINERALNA 26 - 0-694-046-807

Spróbuj tutaj, firma generalnie zajmuje sie wzmacnianiem TDI ale moze ma ogolne pojecie o VAGu i poradzi sobie z Twoim problemem. Zadzwoniæ nie zaszkodzi.
Co tak w ogole Ci sie sta³o??

Pozdr
By wojtek -  05 kwie 2008, 11:17
 mazowieckie
#9146
Przeczytaj wy¿ej to bêdziesz wiedzia³ co siê sta³o.
Awatar użytkownika
By racepool -  07 maja 2008, 12:54
 -------
#9741
Witam, szukam warsztatu w Wawie gdzie mogliby mi przelozyc sprezynki. Przy okazji fajnie, gdyby mogli zrobic potem geometrie i cena bylaby do zaakceptowania :) Polecacie kogos??
Awatar użytkownika
By racepool -  07 maja 2008, 14:09
 -------
#9750
Dzieki!!! juz poszlo zapytanie, tel u nim caly czas zajety wiec pewnie oblozenie maja spore :?
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  07 maja 2008, 22:30
 -------
#9762
a ile oni sobie za tak± zmianê ¿ycz± ??? a ty ju¿ upora³e¶ sie ze zmian± ??
#14392
Witam.

Szukam dobrego warsztatu blacharsko-lakierniczego w okolicach Katowic, albo Krakowa. Zamierzam siê rozliczaæ bezgotówkowo z OC sprawcy i zale¿y mi ¿eby zrobili to dobrze bez ¿adnych "skórek cytrynowych" czy "baranków" - jak zwa³ tak zwa³.

Dziêki za wszelkie sugestie.
Awatar użytkownika
By npb -  28 sty 2009, 11:15
 -------
#14393
moim skromnym zdaniem robisz b³±d rozliczaj±c siê bezgotówkowo
Za³atwiaj±c to z Twoim udzia³em mo¿e Ci co¶ jeszcze z tego zostanie.
W sumie zale¿y od jakiego ubezpieczyciela bedziesz bra³ kase, bo jesli PZU to zrób to gotówkowo i po przyznaniu Ci kwoty odrazu pisz odwo³anie, wtedy przyznaj± wieksza (u mnie zawsze to dzia³a³o). W sumie to nie wiem jak u innych ubezpieczycieli ale moze byæ trudniej a wtedy to niech warsztat siê martwi.
Awatar użytkownika
By simon_78 -  28 sty 2009, 14:24
 -------
#14395
Rozwa¿a³em taka opcje z przelewem na konto, ale ten ubezpieczyciel to jaki¶ PZM Vienna Insurance ... A nie zalezy mi ¿eby jeszcze co¶ zosta³o kasy, bo za bardzo nie mam kiedy lataæ za czê¶ciami i martwiæ siê czy wystarczy.
Awatar użytkownika
By krz_p -  28 sty 2009, 19:20
 wielkopolskie
#14401
[quote="npb"]moim skromnym zdaniem robisz b³±d rozliczaj±c siê bezgotówkowo
Za³atwiaj±c to z Twoim udzia³em mo¿e Ci co¶ jeszcze z tego zostanie.
[quote]

jakie fajne typowo polskie podej¶cie do sprawy
przyci±æ trochê kasy jak jest okazja, strasznie wnerwia mnie takie podej¶cie

najlepiej odstawiæ auto do warsztatu i siê o nic nie martwiæ, najwa¿niejsze to mieæ auto naprawdê dobrze zrobione a nie aby zarobiæ kilka z³otych

simon_78 jak masz do czynienia z ma³o znanym ubezpieczycielem to rób wy³±cznie bezgotówkowo

z do¶wiadczenia: z HDI dosta³em kiedy¶ pismo, potwierdzaj±ce zap³atê po pó³ roku od naprawy, tak¿e nie warto siê samemu z ubezpieczycielem u¿eraæ
Awatar użytkownika
By npb -  28 sty 2009, 23:16
 -------
#14420
generalnie to naj³atwiej daæ siê oskubaæ, chyba nie masz pojecia jakie lody krêc± warsztaty na naprawach bezgotówkowych, a przeciez czy napisa³em ¿e warto to zrobic z kazdym ubezpieczycielem?

Zreszt± nie musisz latac i szukac czesci tylko zlecasz naprawe warsztatowi, oni wyceniaja i naprawiaj±, wtedy prównujesz sobie ile daje Ci ubzpieczyciela a ile wyceni³ warsztat, nie widze ró¿nicy w takim za³atwieniu sprawy a rozliczeniu bezgotówkowy, nie no jest jedna, ró¿nice zabiera warsztat czy mu sie nalezy czy nie.

krz_p rozumiem ¿e masz przekonanie, ¿e gdy zrobisz to bezgotówkowo a najpiej nie zagl±daj±c do warsztatu czyli oddac poczekac i odebrac to auto bedzie zrobione jak nowe?....powodzenia
Awatar użytkownika
By krz_p -  29 sty 2009, 11:46
 wielkopolskie
#14424
npb pisze:generalnie to naj³atwiej daæ siê oskubaæ, chyba nie masz pojecia jakie lody krêc± warsztaty na naprawach bezgotówkowych, a przeciez czy napisa³em ¿e warto to zrobic z kazdym ubezpieczycielem?

Zreszt± nie musisz latac i szukac czesci tylko zlecasz naprawe warsztatowi, oni wyceniaja i naprawiaj±, wtedy prównujesz sobie ile daje Ci ubzpieczyciela a ile wyceni³ warsztat, nie widze ró¿nicy w takim za³atwieniu sprawy a rozliczeniu bezgotówkowy, nie no jest jedna, ró¿nice zabiera warsztat czy mu sie nalezy czy nie.

krz_p rozumiem ¿e masz przekonanie, ¿e gdy zrobisz to bezgotówkowo a najpiej nie zagl±daj±c do warsztatu czyli oddac poczekac i odebrac to auto bedzie zrobione jak nowe?....powodzenia
a co zrobisz jak wycena ubezpieczyciela bêdzie ni¿sza ni¿ warsztatu?
bêdziesz biega³ z odwo³aniami itp.

nie oddam nigdy auta do warsztatu, w którym musia³bym staæ nad pracownikami i pilnowaæ czy dobrze naprawi± mi auto
nie mam na to czasu, oddajê, umawiam siê na konkretn± datê na odbiór i za³atwione
jak nie jest odpowiednio zrobione to bêd± poprawiaæ do skutku
Awatar użytkownika
By npb -  29 sty 2009, 15:59
 -------
#14425
krz_p pisze:jak nie jest odpowiednio zrobione to bêd± poprawiaæ do skutku
no w³a¶nie, znajd¼ taki warsztat gdzie zrobi± Ci "dobrze" bez patrzenia na rêce, i niby czas zaoszczedzasz, a tracisz go na ponownych poprawkach, osobi¶cie wole trzymaæ rêke na pulsie.
No ale dosyæ tych sprzeczek, bo co user to opinia, zrobi jak mu bêdzie pasowa³o...basta
#14426
simon_78 pisze:Witam.

Szukam dobrego warsztatu blacharsko-lakierniczego w okolicach Katowic, albo Krakowa. Zamierzam siê rozliczaæ bezgotówkowo z OC sprawcy i zale¿y mi ¿eby zrobili to dobrze bez ¿adnych "skórek cytrynowych" czy "baranków" - jak zwa³ tak zwa³.

Dziêki za wszelkie sugestie.

Ja naprawia³em swój Vw w Skoda Kierat Tychy. Na razie wszystko ok.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16