Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
By chomik -  29 sty 2009, 18:47
 warmińsko-mazurskie
#14427
a ASO nie robi aut bezgotówkowo?
By maxoff77 -  29 sty 2009, 21:33
 -------
#14431
kolega potrzebuje dobrego warsztatu, a ASO i tym bardziej krakowskie to os³y i mu³y podkuwaæ,a nie samochody naprawiaæ. wiem co¶ o tym. pozdro.
Awatar użytkownika
By simon_78 -  30 sty 2009, 7:57
 -------
#14436
Tak my¶la³em, ¿e jednoznacznej opinii nie bêdzie ;) Sam do koñca nie jestem przekonany...
Ale zanim przyjedzie rzeczoznawca chcia³bym siê rozeznaæ co, ile mo¿e kosztowaæ. Ceny czê¶ci mniej wiêcej znam, ale robocizny (monta¿ + malowanie) nie mam pojêcia. Do wymiany na bank bêdzie zderzak przód, maska silnika, reflektor, b³otnik - nie wiem czy do wymiany czy do klepania.
Mo¿e kto¶ podaæ wide³ki od-do ? Dziêki.
Awatar użytkownika
By krz_p -  30 sty 2009, 8:20
 wielkopolskie
#14438
simon_78 pisze:Tak my¶la³em, ¿e jednoznacznej opinii nie bêdzie ;) Sam do koñca nie jestem przekonany...
Ale zanim przyjedzie rzeczoznawca chcia³bym siê rozeznaæ co, ile mo¿e kosztowaæ. Ceny czê¶ci mniej wiêcej znam, ale robocizny (monta¿ + malowanie) nie mam pojêcia. Do wymiany na bank bêdzie zderzak przód, maska silnika, reflektor, b³otnik - nie wiem czy do wymiany czy do klepania.
Mo¿e kto¶ podaæ wide³ki od-do ? Dziêki.
trudno wyceniæ robociznê nie widz±c auta, musia³by je obejrzeæ kto¶ z warsztatu zajmuj±cego siê naprawami
pamiêtaj, ¿e musisz policzyæ demonta¿ uszkodzonych czê¶ci i monta¿ nowych, wyjdzie z tego du¿a kwota, dodatkowo lakierowanie wszystkiego
tak orientacyjnie wg cen ASO to wyjdzie za sam± robociznê jakie¶ 2000PLN, jak nie wiêcej
By chomik -  30 sty 2009, 11:17
 warmińsko-mazurskie
#14444
maxoff77 pisze:kolega potrzebuje dobrego warsztatu, a ASO i tym bardziej krakowskie to os³y i mu³y podkuwaæ,a nie samochody naprawiaæ. wiem co¶ o tym. pozdro.
Tego to nie wiedzia³em, s±dzi³em ¿e ASO zrobi to najlepiej ;)

simon_78 zale¿y jeszcze jaki masz kolor farby i jaki lakier, ceny te¿ s± do¶æ zró¿nicowane, chyba jak nie odwiedzisz jakiego¶ warsztatu to chyba nikt Ci nie powie ile wyjdzie za robociznê.
Awatar użytkownika
By liroyek -  06 lut 2009, 12:15
 -------
#14617
witam

czy ktos od nas pracuje w serwisie VW ?? chodzi o sprawdzenia autka :)

znajomowy chce kupic golfine (sprowadzic) i szuka kogos "odpowedzialnego" do sprawdzenia :)

moze ma ktos namiar na jakis porzadny serwis :)

dzieki wszystkim za info :)
By zenek111 -  12 kwie 2010, 13:20
 -------
#23850
Mialem problem ze sprzeglem ktory opisywalem juz na forum...tzn wymieniono mi sam dwumas bez doscisku itd. i przymuszono do zrobienia przegladu na 30 tys a mialem wtedy 26. Samochod byl na gwarancji...
Napisalem skarge do poznania do K.tradex...i odpowiedz dostalem odmowną ...Tak sie przykladali do odpowiedzi ze napisali ze naprawa byla przeprowadzona 11 listopada (11 listopad to swieto)....smiechu warte...Lekcewazenie klienta...

Napisali ze kolo dwumasowe i docisk to nie komplet tylko mozna kupic oddzielnie hehe

Dochodzenie z ich strony polegalo chyba ze pani zadzwonila i popytala i tyle a oni i tak sie nie boją tradexu .Bede sie odwolywal jeszcze raz zeby chociaz w ramach tej spieprzonej naprawy zrobili mi jakis przeglad oczywiscie nie w brodnicy.
By krisv -  12 kwie 2010, 16:51
 mazowieckie
#23854
Kazdy ma swiadomosc ze do reklamacji to z duzym dystansem podchadza i sobie olewaja problematyke :/
Moze wlacz do tego rzecznika praw konsumenta.
Napewno sie nie poddawaj.
Trzymam kciuki w dalszej walce.
Awatar użytkownika
By Bruce -  13 kwie 2010, 17:44
 mazowieckie
#23900
zenek111 pisze:Mialem problem ze sprzeglem ktory opisywalem juz na forum...tzn wymieniono mi sam dwumas bez doscisku itd. i przymuszono do zrobienia przegladu na 30 tys a mialem wtedy 26. Samochod byl na gwarancji...
Napisalem skarge do poznania do K.tradex...i odpowiedz dostalem odmowną ...Tak sie przykladali do odpowiedzi ze napisali ze naprawa byla przeprowadzona 11 listopada (11 listopad to swieto)....smiechu warte...Lekcewazenie klienta...

Napisali ze kolo dwumasowe i docisk to nie komplet tylko mozna kupic oddzielnie hehe

Dochodzenie z ich strony polegalo chyba ze pani zadzwonila i popytala i tyle a oni i tak sie nie boją tradexu .Bede sie odwolywal jeszcze raz zeby chociaz w ramach tej spieprzonej naprawy zrobili mi jakis przeglad oczywiscie nie w brodnicy.
Sprobuj opisac problem po ang. tutaj: [email protected]
Wywal z adresu maila wyraz teraz.
Daj znac kiedy zadzwonia z Kulczyk Tradex do Ciebie :wink:
By zenek111 -  13 kwie 2010, 18:47
 -------
#23904
Znalazłem formularz na stronie producenta po niemiecku gdzie można pisać do nich i opisywać sprawy. Ci z tradexu tak olewają klientów nawet chyba nie czytają tego co sami napiszą...Napisali ze naprawa była dokonana 11 listopada...Podobno ludzie wyksztalceni a piszą bzdury. Chyba nie wiedzą o śwęcie jakie wtedy przypada...hehe
Awatar użytkownika
By Bruce -  13 kwie 2010, 20:34
 mazowieckie
#23909
zenek111 pisze:Znalazłem formularz na stronie producenta po niemiecku gdzie można pisać do nich i opisywać sprawy. Ci z tradexu tak olewają klientów nawet chyba nie czytają tego co sami napiszą...Napisali ze naprawa była dokonana 11 listopada...Podobno ludzie wyksztalceni a piszą bzdury. Chyba nie wiedzą o śwęcie jakie wtedy przypada...hehe
O to moze podeslij link do formularza na forum :D
By zenek111 -  15 kwie 2010, 19:13
 -------
#24027
Witam
Zadzwoniłem do kulczyk tradex i powiedzialem pani ktora jest od tzw. jakości że powinni czytac to co napisali mi w odpowiedzi na moją skargę i nie pisac bzdur ze naprawa została przeprowadzona 11 listopada hehe. Każdy normalny obywatel wie że to jest ważne święto...Pani sie zdenerwowala i powiedziala ostrym tonem ze oni w tej sprawie zdania nie zmienią jesli chodzi o moją reklamacje/skargę. Moim zdaniem reprezentują taki poziom jak swerwis w Brodnicy pod lasem...Uważajcie na ten serwis.NIE POLECAM!
Moim zdaniem traktują mnie tak ponieważ auto jest kupione z zagranicy. Pozostaje mi tylko odwołać sie do producenta WV. Zostałem po prostu oszukany ...przez nich
#25524
Dzis dostałem kolejną odpowiedź (20.05.2010) od kulczyk tradex i jest napisane że "jeśli uważam że coś jest nie tak z moim autem to mam sie udać do innego serwisu" Pani z którą rozmawiałem telefonicznie z tzw. działu jakości była bardzo nieprzyjemna... i stwierdziła że to jest ostateczna ich decyzja i nic nie jestem w stanie juz im zrobić...Zostałem oszukany przez serwis w Broddnicy i tzw. kulczyk tradex ...Powiedziałem tej przemiłej pani że odwołam się do producenta do niemiec a ona stwierdziła..."proszę bardzo...niech sie pan odwołuje"...OMIJAJCIE ten serwis bo to amatorzy...! Napisze do TVN turbo kamera i opiszę jak się podchodzi do klienta który zakupił auto nie w Polsce tylko sprowadził z zagranicy na gwarancji....
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16