Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
By zenek111 -  23 maja 2010, 18:30
 -------
#25636
Teraz mogę powiedziec ze zostałem oszukany przez kierownika ASO w Brodnicy (jesli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o wymuszenie przeglądu przy okazji naprawy gwarancyjnej przeprowadzonej żle...niestety takie tam mają standardy...) ...a następnie przez takich samych z tzw.działu jakosci kulczyk tradex...
Dla nich auto sprowadzone to nie to samo co kupione w Polsce...nawet jesli ma gwarancje...
By PiotrekWGM -  01 lip 2010, 12:06
 -------
#27473
Jako ,że jestem świeżo zarejestrowany na forum, witam wszystkich serdecznie. Zwracam się z prośbą o polecenie mi jakiegoś sensownego warsztatu w warszawie lub okolicach. Chodzi oczywiście o golfa 5 2.0tdi. Do zrobienia mam: rozrząd, pasek klinowy, odboje amortyzatorów tył, wybierak skrzyni biegów, dolna łapa skrzyni biegów, jakieś silentbloki z przodu, trzeba też wykryć nieszczelność w układzie doładowania. co do moich wymagań to warsztat ma być fachowy i trochę tańszy od aso bo z tego co mi w aso powiedzieli to u nich ta zabawa kosztowałaby około 4-5k. Pozdrawiam
By krisv -  01 lip 2010, 14:53
 mazowieckie
#27492
Ja polece ci napewno

Auto Serwis. Zbigniew Myśliński Piastów, Leśmiana 23 zajmuje sie tylko VAGiem i jest stara grupa mechanikow z Autovivy ktorzy po pewnym czasie w zwiazku z niby malym wynagrodzeniem otworzyli wlasny serwis.

Z tego co mi wiadomo jest jednen z lepszych serwisy w okolicy jesli chodzi o vaga.

Posiadaja ori kompy do Vaga

A drugi serwis ktory ci polecam to Burza Service Firma Handlowo-Usługowa Artur Burzyński
ul. Matejki 23 Piastów

:) U Burzy z reszta on bierze czesci glownie z intercars i sprzedaje je po hurtowych cenachz tego co mi sie o uszy obilo :) ale co do tego musisz dopytac :)


U burzy mniejsze kolejki ja u niego pare razy bylem i sobie chwale napewno sie sa to tzw zadupne warsztaty :)
By PiotrekWGM -  02 lip 2010, 0:50
 -------
#27517
O widzę kolega z moich rewirów, na matejki to chodzi o ten warsztat na rogu warszawskiej obok stoi pomarańczowy duży dom tak? Jeżeli to ten to pamiętam jak go otworzyli od razu mieli tłumy klientów i bardzo szybko rozwinęli działalność(mieszkałem 2 ulice dalej :D ) Ale powiem ci ,że skusiłeś mnie tymi częściami w cenach hurtowych na leśmiana, nie musiałbym sam się uganiać za częściami które później okazałby się złe (jak zwykle :evil: ) więc jutro podjadę na leśmiana i uzgodnię szczegóły.
Pozdrawiam

P.S Skąd dokładnie jesteś? może jakiś mały spocik?
By TotenKopf -  01 sie 2010, 15:52
 -------
#28450
Możecie polecić jakiegoś dobrego lakiernika w Trójmieście?
Chodzi mi głównie o malowanie plastików -zderzaki, listwy drzwiowe itp.
By biegacz86 -  14 sie 2010, 16:48
 -------
#28799
Na Hutniczej w gdyni jest lakiernik i blacharz do ktorego kulikowski odprowadza sobie auta , jak jedziesz od makro w strone rumi za stacja benzynowa rafineri po prawej bedzie taki pawilon ktory jest podzielony i na scianie masz napisane lakiernik VW czy cos takiego
By speedbass -  14 sie 2010, 19:09
 pomorskie
#28802
biegacz86 pisze:Na Hutniczej w gdyni jest lakiernik i blacharz do ktorego kulikowski odprowadza sobie auta , jak jedziesz od makro w strone rumi za stacja benzynowa rafineri po prawej bedzie taki pawilon ktory jest podzielony i na scianie masz napisane lakiernik VW czy cos takiego
to lakiernia ok, należąca do VW Kulikowski w ramach serwisu ale i Proficar - naprawa nadwozi http://www.proficargdynia.pl" onclick="window.open(this.href);return false; (lakiernia, blacharnia) ul. Hutnicza chyba 18A, naprzeciw urzędu skarbowego obok hurtowni części samochodowych, wjazd obok starego GS, robią VW ale i inne wozy: z salonów gdyńskich: Mercedesy, BMW, Mazdy, Hondy i Skody i w ogóle wszystkie auta
By TotenKopf -  14 sie 2010, 20:43
 -------
#28803
Dzięki za info. Na pewno ich odwiedzę- mam zderzak od GT do przemalowania. Mieliście okazję malować coś akurat u nich?
By biegacz86 -  15 sie 2010, 17:18
 -------
#28832
No ja mialem i robia dobrze. I nawet szybko , mialem robione nadkole tylnie lewe i zrobili gut . Jezeli chodzi o cene hmmm to za malowanie tylniej klapy , gdyz mam super sasiadow ktorzy postanowili odwalic mi grafiti na owej klapie , chca 700 zl co wydaje mi sie wysoka cena, chociaz gosciu mowi ze za element wiec prawdopodobnie czy bedzie to maska czy klapa z tylu ta sama cena musisz sie zapytac bo moze cennik jest inny teraz
By speedbass -  15 sie 2010, 17:51
 pomorskie
#28834
nie ma wyjścia jakość ma swoją cenę
jak mówiłem robią salonowe VW, Merce, BMWice, Hondy itd więc zapewne mają swoje normy, dla wymagającego klienta musi to wyglądać

zapewne ktoś w garażu zrobi taniej, a w takim zakładzie pracownik, ZUS, dobry lakier i sprzęt, pensje i zachowanie norm i pierdół kosztuje swoje
nie ma wyjścia

powinni dobrze ci pomalować ten zderzak, mają wprawę w VW
zadzwoń zapytaj się (58) 663-04-05 bo strona mi się nie ładuje, ale to ten numer :wink:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 16