Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
By Gomul89 -  09 cze 2016, 18:45
 mazowieckie
#230743
A-R-T-U-R pisze:
Grzes1509 pisze:Witam. Poszukuję mechanika który wymieni mi dwumase na jednomas. Okolice Siedlec +100 km. Zależy mi na czasie. Mam już wszystkie potrzebne cześci
uderz do kolegi @Gomul89 - może coś doradzi...
Ja mieszkam 10 km na wschód od Warszawy (mam dalej od kolegi A-R-T-U-R do Siedlec :tooth: ). Sam mam problem, gdzie kierować się na założenie jednomasu :hmmm:
By jacolowawa -  27 cze 2016, 20:32
 mazowieckie
#232527
Witam
Proszę o pomoc.Poszukuje kogoś kto by mi ogarnął sprawę z kontrolką pomarańczowej kierownicy.
Byłem w trzech warsztatach i nic. Na forum wyczytałem wszystko na ten temat.
Bardzo proszę o namiary kogoś z Warszawy kto zna się na tym. Prawdopodobnie jest to czujni kąta skrętu.
Awatar użytkownika
By miodek89 -  27 cze 2016, 21:10
 mazowieckie
#232530
Również chętnie się dowiem, bo u mnie też się świeci pomarańczowa kontrolka kierownicy. Czy to jest coś poważnego, jak można to naprawić?

przeniosłem dyskusję o pomarańczowej kontrolce do właściwego tematu, tutaj nie miejsce na poruszanie spraw technicznych // moderator
By ZieL -  17 sie 2016, 9:12
 mazowieckie
#237174
Hej!

Szukam mechanika specjalizującego się w Golfach najlepiej MK5. Potrzebuję zrobić porządną rewizje auta przed wyjazdem na wakacje oraz wymienić to co trzeba, aby auto było gotowe do długiej podróży. Proszę o pomoc, bo termin wyjazdu się zbliża :(

Pozdrawiam.
By jacolowawa -  17 sie 2016, 23:29
 mazowieckie
#237242
jacolowawa pisze:Witam
Pojawił mi się taki błąd 000573 czujnik obrotów kierownicy (g269) zwarcie obwodu do innego zaworu.
Znacie kogoś z Warszawy kto pomógł by mi ogarnąć ten temat. Jestem zielony w tych sprawach. Bardzo proszę i z góry dziękuje
Halo
Czy naprawdę Nikt nie jest w stanie pomóc mi w tym temacie. Bardzo proszę o jakiś namiar na kogoś kto zna się na tym temacie. Byłem już u 7 elektryków i każdy to samo czyli nic.
By jacolowawa -  22 sie 2016, 17:35
 mazowieckie
#237541
Witam
Czy możecie mi polecić jakiś dobry warsztat w Warszawie lub okolicach zajmujący się weryfikacją sprawności maglownicy i który wymienia maglownice ( sprawdzenie podłączeń w kostkach itd) Pojawia się błąd 000573 czujnik obrotów kierownicy g269 zwarcie obwodu do innego zaworu i drugi błąd ten sam tylko bez zwarcia
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16