Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
#216947
Witam.
Dzisiaj miałem mała stłuczkę z renault scenic z 2003 roku. Udało się bez wzywania policji. chcieliśmy załatwić sprawę polubownie lecz dostałem telefon że za malowanie zderzaka 500 zł wraz z demontażem/montażem. Do tego jeszcze prawdopodobnie uszkodzona jest belka... (tył samochodu) według mnie to cena z kosmosu.
Może znacie jakiegoś lakiernika z Lublina który mi to zrobi za rozsądne pieniądze i nie spartoli roboty.
Pilne!
Za pomoc będę bardzo wdzięczny .
Awatar użytkownika
By Ramzes -  22 lut 2016, 23:12
 kujawsko-pomorskie
#216980
Grzes1509 pisze:Witam.
Dzisiaj miałem mała stłuczkę z renault scenic z 2003 roku. Udało się bez wzywania policji. chcieliśmy załatwić sprawę polubownie lecz dostałem telefon że za malowanie zderzaka 500 zł wraz z demontażem/montażem. Do tego jeszcze prawdopodobnie uszkodzona jest belka... (tył samochodu) według mnie to cena z kosmosu.
Może znacie jakiegoś lakiernika z Lublina który mi to zrobi za rozsądne pieniądze i nie spartoli roboty.
Pilne!
Za pomoc będę bardzo wdzięczny .
daj mu z oc, mialem podobna sytuacje i tez chcialem facetowi malowac ale pomyslalem ile to roboty, spisalem oswiadczenie i zapomnialem o sprawie.
By pawka84 -  12 kwie 2016, 9:04
 mazowieckie
#224176
Witam szukam warsztatu ponieważ zaświeciła się kontrolka od ciśnienia oleju żona jeździła myślała że to oznacza że jest za mało oleju dolała kontrolka na jakiś czas znikła i później znów się zaświeciła zrobiła około 60 km o wszystkim mi w domu powiedziała mam nadzieję że nie zamęczyła silnika, a chciałbym aby to sprawdził ktoś kto ma pojęcie o tych silnikach. z góry dziękuję i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  12 kwie 2016, 9:31
 dolnośląskie
#224179
pawka84 pisze:Witam szukam warsztatu ponieważ zaświeciła się kontrolka od ciśnienia oleju żona jeździła myślała że to oznacza że jest za mało oleju dolała kontrolka na jakiś czas znikła i później znów się zaświeciła zrobiła około 60 km o wszystkim mi w domu powiedziała mam nadzieję że nie zamęczyła silnika, a chciałbym aby to sprawdził ktoś kto ma pojęcie o tych silnikach. z góry dziękuję i pozdrawiam.
Pomorskie albo dolnoslaskie moze byc?
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  12 kwie 2016, 16:51
 dolnośląskie
#224223
pawka84 pisze:Witam szukam warsztatu ponieważ zaświeciła się kontrolka od ciśnienia oleju żona jeździła myślała że to oznacza że jest za mało oleju dolała kontrolka na jakiś czas znikła i później znów się zaświeciła zrobiła około 60 km o wszystkim mi w domu powiedziała mam nadzieję że nie zamęczyła silnika, a chciałbym aby to sprawdził ktoś kto ma pojęcie o tych silnikach. z góry dziękuję i pozdrawiam.
trochę :offtopic: ale jesteś pewien ze to akurat była przyczyna niskiego stanu oleju?
http://www.golf5klub.pl/viewtopic.php?f ... 30#p128187
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 16