Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
Awatar użytkownika
By Ramzes -  15 paź 2016, 19:21
 kujawsko-pomorskie
#241052
A-R-T-U-R pisze:
mihhu pisze:Witam szukam serwisu w Bydgoszczy który ogarnie wymianę radia, dołożenie tempomatu i kierownicy z multifunkcją.
@Bartas @Ramzes lub @Agness powinni Tobie pomoc :oczko:
Radio na pewno, multi raczej tez, nie wiem jak z tempomatem. By trzeba gim... yyy @Bartas zapytac ;)
Awatar użytkownika
By nosekdomin -  27 maja 2017, 17:15
 wielkopolskie
#252386
Witam, szukam blacharza. Do roboty konserwacja podwozia, profile zamknięte i progi, nie w całości (chyba) dziurki pod farba i purchle. Wielkopolska najlepiej jak najbliżej Leszna (64-100).
I później lakiernik się przyda do progów po reperacji, do nowych zderzaków przód/tył, nakładki progowe, listwy drzwiowe, tylna klapa bagażnika, lewe drzwi. Jak widać kompleksowo.
By DawdGolf -  16 sie 2017, 17:09
 dolnośląskie
#255814
Witam!
Szukam zakładu lub osoby zajmującej się regeneracją/naprawą elektrycznych pomp wspomagania w woj. dolnośląskim. Mój problem opisałem w innym poście ale w skrócie wygląda to tak. Wspomagania brak ,świeci się czerwona kontrolka, po skasowaniu błędu czasami wraca wspomaganie a czasami nie i działa bez problemu do czasu aż zgaszę silnik. Ktoś coś wie? Błagam o pomoc bo już odchodzę od zmysłó co to może być... a bez wspomagania nie da się jeździć;///// :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16