Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
By carolsz -  17 maja 2016, 17:46
 dolnośląskie
#228346
A-R-T-U-R pisze:Tak. Tylko pamietaj ze jak za mocno naciagniesz linke to nie otworzysz drzwi
czy możliwem że przez zbyt moce naciągnięcie linki klamki nie chcą mi się otworzyć dzwi ani od wewnatrz ani od zewnątrz po zaryglowaniu? słychać, że mechanizm zamka działa, migacze też ale otworzyć się w żaden sposób nie da. mogę spróbować odczepić tą linke z klamki ale wtedy już jej nie założę - spróbować ? przed zaryglowaniem otwierał i zamykał z obu stron.
By carolsz -  17 maja 2016, 18:43
 dolnośląskie
#228349
A-R-T-U-R pisze:Tylko te jedne drzwi czy wszystkie

Dodano po 2 minutach 18 sekundach:
Poluzuj linke o 2 zabki i bedzie ok
tylko drzwi przy których regulowałem klamke. dokładnie tak zrobiłem - 1 ząbek mniej drzwi się otworzyły, ale po ponownym zaryglowaniu znowu się zablokowały. wcisnąłem kolejny ząbek i już chodzą bez problemu.
dzięki - sytuacja opanowana, już myślałem że zamek padł na amen.
Awatar użytkownika
By Mar_vin -  16 maja 2018, 18:47
 kujawsko-pomorskie
#264882
Panowie mam problem ale z tylnymi prawymi drzwiami od samego początku odstawała zaslepka wkładki i przy otwieraniu drzwi był hałas jakby coś było luźne wiec pociagnelem za klamkę i wyciagnelem zaslepke bez odkrecenia tego półksieżyca wsadziłem tam paluch no i coś tam było luźne. Udało mi się to wyciągnąć i okazało się ze to ten półksiężyc który blokuje zaslepkę teraz moje pytanie czy po zdjęciu poszycia drzwi da rade włożyć ten półksiężyc metalowy do mocowania klamki czy musze kupić cały uchwyt?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka