Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
By LukaszSz -  19 sie 2014, 11:13
 wielkopolskie
#140347
ja mam następujący problem: mam automatyczne czujnik wycieraczek, przy ustawieniu ich w trybie automatycznym przez pierwsze parę wachnięć jest ok, a potem chodzą już w trybie ekspresowym, mimo iż deszcz jest słaby i nie ma konieczności tak szybkich przejazdów...:/ nie ma też znaczenia czy ten element od ustawiania czułości czujnika jest najbardziej w prawo czy w lewo...

Miał ktoś podobny problem? Pozdrawiam:)
By Gomul89 -  20 sie 2014, 13:23
 mazowieckie
#140508
Powiedz, czy miałeś wymieniany czujnik/szybę. Przypuszczam, że masz jednak dobre parametry wpisane. Co innego jak byś dokładał taki czujnik a masz go pewnie oryginalnie, więc moja pierwsza teoria będzie nieuzasadniona. Sprawdź czy nie masz szyby porysowanej w miejscu czujnika i czy nie widać śladów bąbelków powietrza lub uszkodzeń na czujniku.
By Gomul89 -  21 sie 2014, 20:48
 mazowieckie
#140690
Zawarte tam informację miały ci pokazać, że masz sensor podatny na usterki oraz mogłeś się przyjrzeć montażowi sensora oraz lusterka fotochromowego, gdzie wcześniej było zwykłe lusterko-więcej wiedzy nie zaszkodzi. Nie masz się czego bać bo lusterko fotochromowe posiadasz i masz wykonać zadanie, które w skrócie zostało opisane post wyżej. Powodzenia :D
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 17